چهارشنبه 05 مهر 1402 - 27 Sep 2023
دنیز دایی
کد خبر: 20264

دنیز دایی تصویر مادر اصلی اش را منتشر کرد | پست آبرو بر دنیز دایی همه را شوکه کرد

دقایقی قبل دختر علی دایی در صفحه اینستاگرامش عکسی از مادر اصلی خود منتشر کرد.

دنیز دایی دختر بزرگ علی دایی است. دنیز دایی همراه مادر خود در لندن زندگی می‌کند. دنیز دایی این روزها در لندن به کلاس رقص میرود و به صورت حرفه ای آن را دنبال می کند. پدر دنیز دایی سال 1383 با مونا فرخ آذری همسر فعلی خود ازدواج کرد.

دقایقی قبل دختر علی دایی در صفحه اینستاگرامش عکسی از مادر اصلی خود منتشر کرد. در این عکس به سن خودش که 18 سال است اشاره کرده است.

علی دایی

علی دایی در گفتگوی خود در برنامه 360 گفته بود که دخترش دنیز 16 سال سن دارد و تنها یه بار ازدواج کرده است.

دنیز این روزها در لندن به کلاس رقص میرود و به صورت حرفه ای آن را دنبال میکند

در پیج اینستاگرام این دختر عکس و فیلم های رقص او وجود دارد و فیلم و عکس های تمرینات رقص و ورزش منتشر می‌کند. و همینطور تصاویری با دوستان و پدرش علی دایی نیز در این میان دیده می‌شود.

Negar_۲۰۲۱۰۶۲۲_۱۰۳۳۵۹

صفحه اینستاگرام دنیز دایی deniz_daei است.

علی دایی سال 1383 با مونا فرخ آذری همسر فعلی خود ازدواج کرد

مونا فرخ آذری که همانند علی دایی اهل اردبیل است و سال 1356 در تهران به دنیا آمده و کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است علی دایی علاوه بر اینکه صاحب برند دایی است نمایندگی آدیداس و نایک را هم دارد در ساختمان سازی و بساز بفروش بسیار فعال است.

Negar_۲۰۲۱۰۶۲۲_۱۰۳۳۱۶

شعبات مختلفی از فروشگاه جواهرات خاص و نمایندگی برندهای معروف در لباس را هم دارد، او وارد رستوران داری هم شده است و رستوران های پدرخوب متعلق به وی می باشد.

علی دایی که در دانشگاه صنعتی شریف مهندسی متالوژی خوانده در سال 86 از سوی فیفا به عنوان بیست و ششمین بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان معرفی شد. دایی نه تنها از لحاظ عناوین فردی و تیمی پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ ایران به شمار می رود که ثروتمندترین نیز هست. او یکی از سرمایه دارهای بزرگ ورزش به شمار می آید که البته همیشه دستی هم در کار خیر دارد. دایی هم اکنون ساکن نیاوران است.

در حال حاضر علی دایی بر خلاف تصور دو فرزند دارد . اما بیشتر رسانه ها عکسهای نورا دایی فرزند دومش را منتشر کرده اند.

Negar_۲۰۲۱۰۶۲۲_۱۰۳۲۵۸

ماجرای بر سر زبان افتادن دنیز دایی از انجایی شروع شد که علی دایی در برنامه نود به اسم دخترش قسم خورد به جان نورا نمی بخشم . اما مایلی کهن در جواب گفت بهتر است بگوید به جان دنیز نمی بخشم . بر این اساس ماجرای همسر سابق علی دایی بر سر زبانها افتاد.

علی دایی فوتبالیست مشهور ایرانی می باشد و متولد سال ۱۳۴۸ میباشد و سالهاست که در عرصه فوتبال فعالیت دارد و در زمان بازی در پست مهاجم بازی می کرده و در تیم‌های پرافتخاری همچون «پرسپولیس» و «بایرن‌مونیخ» سابقه بازی دارد

پس از آن نیز در زمینه مربیگری فعالیت کرده و برای تیم‌های «پرسپولیس» و «صبای قم» «سایپا» «نفت تهران» مربیگری کرده است.

Negar_۲۰۲۱۰۶۲۲_۱۰۳۲۴۳

افتخارات علی دایی

علی دایی در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود در فوتبال در بخش فردی و باشگاهی دارای افتخارات زیادی می باشد که از جمله آنها می توان به بازیکن سال فوتبال آسیا در سال ۱۹۹۹ اشاره کرد.

او همچنین چندین بار عنوان آقای گل را از آن خود کرده است

در جام ملت‌های آسیا سال ۱۹۹۶ با به ثمر رساندن هشت گل آقای گل شد و پس از آن نیز در سال ۱۹۹۸ در بازی‌های آسیایی دوباره این عنوان را کسب کرد و همچنین آقای گل لیگ برتر فوتبال در سال ۱۳۸۲ تا ۱۶ گل می باشد


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4p5e6d