دوشنبه 03 مهر 1402 - 25 Sep 2023
فروش فوق العاده ایران خودرو | حساب وکالتی
کد خبر: 36627

چگونه برای فروش فوق العاده ایران خودرو حساب وکالتی باز کنیم ؟ | حساب وکالتی چیست ؟

جزئیات افتتاح حساب وکالتی برای فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شد .

به گزارش رصدورزشی : در جدیدترین طرح های فروش فوق العاده ایران خودرو باید مشتریان یک شرط را رعایت کنند و آن داشتن حساب وکالتی است که در آن موجودی حساب آن ها باید به اندازه خودرویی باشد که می خواهند خریداری کنند . اما سوالی که برای مشتریان فروش فوق العاده ایران خودرو مطرح می شود این است که چگونه باید حساب وکالتی باز کنند در ادامه به جزئیات افتتاح حساب وکالتی برای فروش فوق العاده ایران خودرو می پردازیم .

در راستای افزایش سطح دسترسی مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو دو بانک پاسارگاد و رفاه کارگران را به فهرست بانک های عامل برای افتتاح حساب وکالتی و یا وکالتی کردن حساب قبلی اضافه کرد.

در پی الزام به ایجاد حساب وکالتی برای متقاضیان خرید خودرو به منظور فراهم کردن امکان خرید خودرو توسط مشتریان واقعی، علاوه بر بانک های ملی، سپه، ملت، تجارت و صادرات، دو بانک پاسارگاد و رفاه کارگران نیز خدمت افتتاح حساب وکالتی و یا وکالتی کردن حساب قبلی برای شرکت در طرح فروش ایران خودرو را ارایه می کنند. 

بر اساس این گزارش، متقاضیانی که در بانک های یادشده دارای شماره حساب هستند، می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بانک ها نسبت به وکالتی کردن حساب خود و یا افتتاح حساب وکالتی اقدام کنند. 

ارسال اطلاعات حساب وکالتی از بانک به ایران خودرو در بازه های زمانی ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می شود به همین دلیل ضروری است، تا متقاضیان پس از گذشت ۷۲ ساعت از افتتاح حساب برای ثبت نام به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو مراجعه کنند و امکان ثبت نام ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از افتتاح حساب و تکمیل وجه آن میسر نخواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48qnvl