یک‌شنبه 12 آذر 1402 - 03 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1401/11/05 07:10
بانک ایران زمین/
کد خبر: 35900

پنجاه و چهارمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

راهبرد بانک ایران زمین، ایجاد انگیزه در تولیدکننده داخلی است.

نگاه کلی به شرایط اقتصادی کشور نشان می دهد، فروش نفت به دوران اوج قبل از تحریم رسیده و درآمدهای دولت از مالیات نیز، در سقف پیش بینی شده محقق شده است. این یعنی نگران هایی که در حوزه مسائل اقتصادی در ذهن برخی از تولیدکنندگان داخلی به وجود آمده است، محلی از اعراب ندارد و دلیل بالا رفتن ناگهانی قیمت سکه و ارز هم باید در جای دیگری جستجو شود؛ با این همه، دغدغه های قدیمی و قابل تامل تولیدکنندگان داخلی نظیر مدیریت صحیح و هوشمندانه، رفع کاغذبازی های معمول اداری و اخذ تسهیلات ارزان قیمت در کمترین زمان ممکن و همراه با شرایط آسان و...؛ همچنان به قوت خود باقی است.

یکی از راه های برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی پیش رو، حمایت بی چون و چرای دولت و شبکه بانکی کشور از تولیدکننده داخلی است. رونق بازار،فعال شدن هر چه بیشتر چرخ صنعت، خودکفایی هرچه بیشتر کشور، ایجاد انگیزه درتولیدکنندگان و صنعتگران در ارائه کالا و خدمات بهتر، همه به حمایت های مستمر دولت و عمل گرایی بانک ها در این حوزه بستگی دارد.

در این شماره از نشریه می خوانیم:​

سخن سردبیر: راهبرد بانک ایران زمین، ایجاد انگیزه در تولید کننده داخلی است

همایش بانکداری دیجیتال: سواد دیجیتال کاربران بانک، موجب ارائه خدمات مطلوب می شود

معرفی خدمتی جدید به مشتریان: کارت مجازی نقدی بانک ایران زمین

مصاحبه با همکاران موفق در شعب ولنجک تهران و حکیم نظامی

گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی، ایران شناسی، سلامت، ایران زمین در رسانه ها از دیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.

برای دریافت نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل کلیک کنید....

فایلهای پیوست

    ertebat iran zamin.pdf


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45rv7m