شنبه 11 آذر 1402 - 02 Dec 2023
تاریخ انتشار: 1401/11/02 08:35
بازدید استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران کل استان ، از طرح متیل آمین صنایع شیمیایی نگین سنقر؛
کد خبر: 35581

پیشرفت طرح متیل آمین نگین سنقر به 31 درصد رسید

محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه و حسینی کیا نماینده محترم مردم شهرستان سنقر در مجلس، روز پنجشنبه از پروژه متیل آمین صنایع شیمیایی نگین سنقر بازدید نمودند.

در این بازدید صحرایی ضمن تاکید بر رویکرد فرآیندی در فضای صنعتی کشور، لزوم طراحی برای تامین پایدار زیرساخت ها از جمله آب، برق و گاز جهت طرح های صنعتی، پتروشیمی و توسعه ای و همچنین لزوم استفاده بهینه از منابع آب از محل تصفیه آب و فاضلاب شهر سنقر در راستای مدیریت بحران چالش های زیست محیطی را در دستور کار مدیران ذیربط عنوان نمود و اعلام داشت از ظرفیت های استان کرمانشاه و شهرستان سنقر در راستای رفع موانع و مشکلات تامین منابع و همچنین حمایت از ایجاد طرح های توسعه ای پتروشیمی استفاده گردد.

در ادامه بازدید، حسین کهتری مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر گزارشی از روند پیشرفت پروژه طرح متیل آمین، موانع و چالش های موجود در این طرح ارائه کرد و اظهار داشت این طرح در مجموع بیش از 31درصد پیشرفت داشته و به امید خداوند متعال همراهی و مساعدت مدیران استان کرمانشاه و همچنین شهرستان سنقر در راستای رفع موانع و مشکلات در زمان تعیین شده به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین در این بازدید مدیران کل صمت، راه و شهرسازی، آب منطقه ای، آب و فاضلاب، توزیع برق منطقه ای، راهداری، بنیاد و مسکن و شرکت شهرک های صنعتی حضور داشتند.

 

شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3gkxex