چهارشنبه 08 آذر 1402 - 29 Nov 2023
تاریخ انتشار: 1401/06/02 09:43
قیمت پراید | قیمت خودرو | قیمت پراید افزایش یافت
کد خبر: 25798

قیمت روز خودرو های پر طرفدار | قیمت پراید و محصولات سایپا

به نقل از خبرآنلاین، بلاتکلیفی در نتیجه مذاکرات، در بازار خودرو نیز اثر گذاشت.

در بازار کشورمان یکی از پر اهمیت ترین موضوعات برای عموم مردم قیمت خودرو است. قیمت خودرو های خودرو سازی های برتر مانند: قیمت پراید،قیمت پژو پارس و اینچنین خودرو ها. قیمت پراید در یکی دوروز اولیه شهریور ماه تغییری نداشته است و بعد از ارزان شدن نسبی آن در نقطه خود باقی مانده است.

قیمت پراید

گزارش‌ها نشان می‌دهد طی ۲۴ ساعت گذشته تقریبا اکثر خودروها روز بدون نوسانی را سپری کردند و تغییر قیمت آن‌چنانی نداشتند. اگرچه اخیرا رسانه‌های آمریکایی از افزایش احتمال توافق بین این آمریکا و ایران با وجود پابرجا ماندن شکاف‌ها خبر می‌دهند. واشنگتن پست نوشت: به نظر می رسد ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای نزدیک‌تر شده‌اند، اما موانع و شکاف‌هایی در این پرونده باقی مانده است. با توجه به شواهد موجود انتظار می‌رود دولت بایدن در هفته جاری کار بررسی پیشنهادات برجامی ایران را به اتمام برساند. هرچند هیچ یک از طرفین نشانه مستقیمی برای احیای توافقی که ترامپ در سال ۲۰۱۵ از آن خارج شد را بروز نمی‌دهند.

قیمت خودروهای پرطرفدار در بازار

با این حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت انواع پراید دیروز در بازار بدون تغییر بود، به طوری پراید۱۱۱ به قیمت ۲۰۳ میلیون تومان، پراید۱۳۱ با قیمت ۱۸۳ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ به قیمت ۱۶۶ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در میان اخبار

در این‌میان‌پژو۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ در بازار ۲۹۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ در حدود ۵۹۵ میلیون تومان، پژو۴۰۵ دوگانه‌سوز ۳۰۴ میلیون تومان و پژو۴۰۵ SLX حدود ۳۳۴ میلیون تومان قیمت دارد. پژوپارس اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ هم به قیمت ۴۹۰ میلیون تومان رسیده است.

از سوی دیگر، تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار به حدود ۵۷۵ میلیون تومان و مدل دنده‌ای آن به قیمت ۴۴۸ میلیون تومان رسیده است. همچنین تیبا هاچ‌بک مدل ۱۴۰۱ در حدود ۲۰۳ میلیون تومان، تیبا هاچ‌بک پلاس ۲۰۹ میلیون تومان و تیبا صندوقدار بنزینی ۲۰۱ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است.

در عین حال، دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۳۹۵ میلیون تومان و دناپلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۵۰۴ میلیون تومان فروخته می‌شود.راناپلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۲۹۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

بنا به این‌گزارش، ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ در حدود ۲۰۱ میلیون تومان و سمند ال‌ایکس مدل ۱۴۰۱ حدود ۳۴۷ میلیون تومان قیمت خورده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27qone