رقص تمساح

فیلم رقص تمساح غول‌پیکر با مرد آمریکایی!

کدخبر : 30432

فیلم رقص عجیب و جالب از یک مرد آمریکایی با تمساحی عظیم الجثه را مشاهده می کنید.

فیلم رقص تمساح غول‌پیکر با مرد آمریکایی حاشیه ساز شد. رقص تمساح با مرد ! شاید شنیدنش هم ترسناک باشد ولی راهنمای توریست ها لانس لاکروس 29 ساله می گوید که او از 9 سالگی با تمساح ها شنا می کرده است.  مردی که به عنوان راهنما توریست ها را همراهی می کند تصمیم به انجام کاری خطرناک گرفت و با وجود اینکه یکبار انگشت خود را طعمه ی تمساح ها کرده بود باز هم به او نزدیک شد تاصحنه دیدنی از رقص تمساح را با خودش رقم بزند. فیلم رقص عجیب و جالب از یک مرد آمریکایی با تمساحی عظیم الجثه را مشاهده می کنید.

لحظه ای که لانس تمساح را به بالای سر برد

رقص یک مرد با تمساح! شاید شنیدنش هم ترسناک باشد ولی راهنمای توریست ها لانس لاکروس 29 ساله می گوید که او از 9 سالگی با تمساح ها شنا می کرده است.

این مرد 29 ساله سالهاست که این کار را در زمان کاری خود به عنوان راهنمای توریست ها انجام می داده است که این بار فیلم و عکس های آن توسط یکی از توریست  ها ضبط و منتشر شده است.

او که از 9 سالگی به نوعی با تمساح ها رابطه ای نزدیک دارد می گوید " زمانی که به تمساحی نزدیک می شوم با نهایت سرعت عمل آن را حرکت می دهم تا فرصت حمله به او را ندهم.

این هم صحنه ای بسیار خطرناک که لانس از طریق دهانش به تمساح غذا می دهد.

غذا دادن لانس به تمساح آن هم به وسیله ی دهان

لانس در ادامه می گوید:" همانطور که می دانید دم این حیوان بسیار بزرگ و سنگین است و اگر از سمت عقب به او نزدیک شوی با یک ضربه ی دم او به زیر آب خواهی رفت به همین دلیل من از سمت روبرو به او نزدیک می شوم و به محض اینکه به نزدیکی صورت او رسیدم دهان او را گرفته و کنترل می کنم."

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ