شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری | دختر شاهرخ استخری

جشن تعیین جنسیت بچه سوم شاهرخ استخری لو رفت | شاهرخ استخری به آرزوش رسید

کدخبر : 22635

در پی شایعات به وجود آمده راجب فرزند سوم شاهرخ استخری این عکس به جشن تعیین جنسیت فرزندش ربط داده شده است

شاهرخ استخری بازیگر محبوب و کم حاشیه کشورمان است که در تاریخ 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شده است. شاهرخ استخری با بازی در سریال دلنوازان به اوج شهرت رسید. شاهرخ استخری ازدواج کرده و بعد از ازدواجش به کشور بلژیک نقل مکان کرد ولی به خاطر شغلش و خانواده خود به ایران رفت و آمد دارد. شاهرخ استخری دو فرزند به نام های نبات و پناه دارد ولی شایعاتی مبنی بر فرزند سوم ایشون در میان است که تکذیب شده است.

زندگینامه کامل و عکس های شاهرخ استخری

نام: شاهرخ

نام خانوادگی: استخری

تاریخ تولد: 1359/7/14 در تهران

تحصیلات: فارغ التحصیل مهندسی صنایع

همسر: سپیده بزمی پور

فرزندان: دو دختر به نام های پناه و نبات

زندگی شخصی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد.

این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی میکند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است و پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند.

پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

این بازیگر کشورمان از علاقه مندان به فوتبال بود و در دوره ای به صورت جدی فوتبال را دنبال میکرد اما به دلیل عدم رضایت پدر و اصرار او به درس خواندن این رشته را کنار گذاشت و بعد از بازیگر شدن به سراغ بوکس رفت اما آسیب های احتمالی این رشته مانع از ادامه فعالیت او شد.

شاهرخ استخری

شغل دوم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری هم به مانند بسیاری از سلبریتی ها در کنار بازیگری شغل دومی هم دارد که البته درباره او شغل دوم بیشتر از بازیگری پررنگ است.

این هنرمند کشورمان چند سالی است که به بازار طلا ورود کرده و چندین شعبه از طلاسازی در کشور دارد که درآمد اصلی او هم از این حرفه است و در دنیای بازیگری کم کارتر شده است.

دوستی شاهرخ استخری با پندار اکبری

پندار اکبری بازیگر جوان کشورمان و پسر عبدالرضا اکبری از دوستان صمیمی شاهرخ استخری است و رفاقت خاصی میان آنها وجود دارد که از بازی در سریال فاصله ها آغاز شد و ادامه دار گردید.

این رفاقت میان شاهرخ استخری و پندار اکبری به اندازه ای زیاد است که پندار اداره یکی از شعبه های طلاسازی شاهرخ استخری را هم برعهده دارد و رفت و آمد خانوادگی هم با یکدیگر دارند.

شاهرخ استخری

ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری چند سالی است که ازدواج کرده و زندگی مشترکش را آغاز کرده است. سپیده بزمی پور همسر آقای بازیگر است که بزرگ شده بلژیک است.

خانواده سپیده بزمی پور همسر آقای بازیگر در بلژیک زندگی میکنند و این زوج هر دو فرزندشان را آنجا به دنیا آورده اند.

ماجرای انتشار عکس همسر شاهرخ استخری

یکی از مسائل مربوط به همسر شاهرخ استخری ماجرای منتشر نشدن عکس او است که برای بسیاری از طرفدارانشان جای سوال داشت تا اینکه بعد از گذشت سالها در سالروز تولد شاهرخ استخری عکسی از همسرش منتشر شد.

فرزندان شاهرخ استخری

شاهرخ استخری برای اولین بار 17 مردادماه سال 1392 پدر شد و دخترش پناه متولد شد.

نبات دومین دختر شاهرخ استخری است که 10 آبان ماه سال 97 در بلژیک متولد شد.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری صفحه ای را در اینستاگرام برای فرزندانش به راه انداخته و تصاویری از آنها را در این صفحه به اشتراک میگذارد.

شاهرخ استخری

بازیگری شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگری را با نمایش اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 82-1381 آغاز کرد و بعد از آن یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند.

اولین فیلم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگری را با تله فیلم تلــخون ساخته علیرضا امینی آغاز کرد و در سال 1390 در فیلم ساعت شلوغی به کارگردانی آرش معیریان مقابل دوربین رفت و اولین تجربه بازی در یک فیلم بلند سینمایی را رقم خورد.

درخشش شاهرخ استخری در تلویزیون

شاهرخ استخری بازیگری در تلویزیون را سال 1386 با سریال پریدخت به کارگردانی سامان مقدم آغاز کرد اما نقطه عطف کارنامه هنری او در تلویزیون مربوط به بازی در سریال دلنوازان و فاصله ها است.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در سریال دلنوازان

شاهرخ استخری سال 88 در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده مقابل دوربین رفت و با نقش بهزاد در این سریال حسابی درخشید و مشهور شد.

این هنرمند کشورمان در سریال دلنوازان در کنار بازیگرانی چون سحر قریشی، فریباا کوثری، سمانه پاکدل، پرویز فلاحی پور، سیاوش خیرابی، حدیث میرامینی، زهره فکور صبور و... به ایفای نقش پرداخت.

شاهرخ استخری در سریال فاصله ها

شاهرخ استخری بعد از تجربه موفق همکاری با حسین سهیلی زاده بار دیگر در سریال فاصله ها با او همکاری کرد و باز هم در این سریال درخشید.

این بازیگر کشورمان در سریال فاصله ها ایفاگر نقش سعید بود و با هنرمندانی چون دانیال حکیمی، ارسلان قاسمی، فاطمه گودرزی، مریم کاویانی، رضا توکلی، بهاره افشاری و... همبازی بود.

شاهرخ استخری

فیلم شناسی شاهرخ استخری

در ادامه این مطلب شما را با فیلم و سریال های شاهرخ استخری بیشتر آشنا میکنیم.

فیلم های سینمایی شاهرخ استخری

1394 آن آواز غمناک

1393 دوربین

1393 تعطیلات

1392 تقدیر نهایی

1391 کبریت سوخته

1391 سوگند

1390 پس کوچه های شمرون

1390 برگشت ناپذیر

1390 ساعت شلوغی

1390 یک دو سه

1390 چک

1386 تلخون

1387 شریک

1384 یک شب همین طوری کنارم باش

شاهرخ استخری

سریال های شاهرخ استخری

1386 پریدخت سامان مقدم

1387 مثل هیچ کس عبدالحسن برزیده

1387 ماه عسل شاهد احمدلو

1388 دلنوازان حسین سهیلی زاده

1389 فاصله ها حسین سهیلی زاده

1389 پرانتز باز کیومرث پور احمد

1393 آمین بهرنگ توفیقی و منوچهر هادی

1395 ماه و پلنگ احمد امینی

1396 پرواز در ارتفاع صفر عبدالحسین برزیده

1397 دلدادگان منوچهر هادی

 

شاهرخ استخری برای بار دوم پدر میشود

شاهرخ استخری بازیگر سریال فاصله ها ، دلنوازان و دلدادگان پنج سال پیش برای اولین بار پدر شد. پناه دختر شاهرخ استخری 17 مرداد سال 92 متولد شد و مردادماه امسال جشن تولد 5 سالگی اش را جشن گرفت.

شاهرخ استخری

این هنرمند کشورمان برای دومین بار تا چند ماه آینده پدر میشود.

پناه دختر شاهرخ استخری پیجی در اینستاگرام دارد که توسط همسرش سپیده بزمی پور اداره میشود. همسر شاهرخ استخری با انتشار عکسی خبر از تولد فرزند دومشان تا چندماه آینده داد. 

 

نبات دختر شاهرخ استخری یکساله شد

شاهرخ استخری بازیگری که با سریال دلنوازان و فاصله ها در میان مردم شناخته شد چند سالی است که زندگی متاهلی را آغاز کرده و دو دختر به نام های پناه و نبات دارد.

این بازیگر جوان کشورمان که اغلب مردم او را با سریال های تلویزیونی چون دلنوازان، فاصله ها، ساعت شلوغی، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان می شناسند در سالروز تولد یکسالگی دخترش عکسی را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

 

شاهرخ استخری با انتشار این عکس برای دخترش نبات نوشت:

تولدت مبارک لپک بابا ... نبات استخری ...

شاهرخ استخری

عکس دردسر ساز فریبا نادری با شاهرخ استخری

فریبا نادری بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش در کنار شاهرخ استخری منتشر کرده است. فریبا نادری به دیدار همکارش شاهرخ استخری رفته و از طلا های طراحی شده توسط وی, دیدن کرد.

این هفته فریبا نادری در مصاحبه ای راجع به عکسی که با شاهرخ استخری گرفت و در اینستاگرامش منتشر کرد، توضیحاتی داد. به همین بهانه سوژه داغ این هفته را به انتشار عکس های خصوصی هنرمندان در فضای مجازی اختصاص داده ایم.

در سال های نه چندان دور، منبع اطلاع مردم از زندگی هنرمندان، مطبوعات و رسانه ها بودند اما با گسترش فضای مجازی هنرمندان خود منبع اطلاع رسانی از زندگی کاری و شخصی شان شدند. منشا بسیاری از این حاشیه هایی هم که در چند وقت اخیر ایجاد شده است مربوط به صفحه شخصی این افراد است و خود اقدام به انتشار تصاویر و متن هایی می کنند که دردسرهای عجیب و غریبی برای آنها در پی دارد. نگاهی گذرا به موضوعاتی از این دست داریم.

وقتی شاهرخ استخری خلبان می شود!

شاهرخ استخری جزو آن دسته بازیگران جوانی است که با ورودش به عالم بازیگری اصطلاحا یکشبه ره صدساله را پیمود و با بازی در مجموعه های تلویزیونی پریدخت، دلنوازان و فاصله ها بسرعت به چهره ای شناخته شده در سطح جامعه تبدیل شد، هرچند کلیشه همیشگی تکرار نقش هایی ثابت برای بازیگران، گریبان استخری را هم گرفت و او برای مدتی طولانی در قالب جوان های مغرور و عاشقی باقی ماند که مخاطبان حتی در نقش های جدی، متفاوت و پلیسی اش هم از او توقع همان بازی ثابت را داشتند.

از این رو به نظر می رسد بازی در پرواز در ارتفاع صفر را می توان گامی متفاوت در کارنامه کاری استخری تلقی کرد. او برای اولین بار از چهره همیشگی اش فاصله گرفته و با گریمی متفاوت، در نقش کیومرث مرادی، خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایفای نقش پرداخته است؛ نقشی خاص که با توجه به وقوع اتفاقات داستان در برهه زمانی سال های پس از انقلاب و جنگ، به نظر می رسد چالش هایی را هم در قصه به همراه دارد و استخری برای باورپذیری بیشتر نقش، ورای چهره همیشه سردش باید قالبی جدید را بیازماید؛ اتفاقی که در صورت موفقیت می تواند فصلی جدید را در کارنامه وی رقم بزند.

ماجرای بازیگر شدن شاهرخ استخری

مهران مدیری ماجرای جالب بازیگر شدن شاهرخ استخری را اینگونه شرح داد :هنر دوست داشتی و میخواستی مهندس شیمی شوی ولی مهندسی صنایع خواندی و به عنوان شغل دوم وارد دنیای طلا شدی و بازیگری را انتخاب کردی ، این ماجرا چگونه شکل گرفت؟ طرح این موضوع باعث خنده شاهرخ استخری شد و ادامه داد:مهندسی شیمی را به دلیل اینکه پدرم شیمی خوانده بود دوست داشتم ، از آنجایی که پدر و مادر من تحصیل کرده بودند باید حتما در دانشگاه درسم را ادامه میدادم و بهه همین دلیل در دانشگاه در رشته صنایع قبول شدم و سال سوم دانشگاه وارد دنیای هنر شدم و به گروه تئاتر محمد رحمانیان پیوستم . اولین نقش من در تئاتر نقش یک اسب بود که فقط شیهه میکشید. 

 

شاهرخ استخری امشب به دورهمی می آید

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 27 بهمن 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود . مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است.

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار تصویری خبر از حضور شاهرخ استخری در برنامه امشب دورهمی داد.

 

شاهرخ استخری مهمان امشب دورهمی

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار این عکس نوشت:شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون امشب جمعه (1396/11/27) ساعت 23 مهمان برنامه دورهمی میشود.

با شاهرخ استخری مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

شاهرخ استخری در 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. او متاهل است و دختری به نام پناه دارد که در مرداد ماه سال 1392 بدنیا آمد.

شاهرخ استخری

پدر زن شاهرخ استخری به همراه خانواده اش در بلژیک زندگی میکند و همسر شاهرخ استخری که دومین دختر آقای بازیگر را باردار است برای به دنیا آوردن فرزندش به بلژیک رفته تا در کنار پدر و مادرش دختر دومشان را به دنیا بیاورد.

امیر بزمی پور پدر همسر شاهرخ استخری است که به تازگش نمایشگاه نقاشی را در بلژیک افتتاح کرده است و یکی از نقاشی های جالب پناه دختر شاهرخ استخری را در نمایشگاهش در معرض دید همه قرار داد.

با شاهرخ استخری مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

شاهرخ استخری در 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. او متاهل است و دختری به نام پناه دارد که در مرداد ماه سال 1392 بدنیا آمد.

شاهرخ استخری با تله فیلم تلــخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از پریدخت گرفته تا مثل هیچ کس و سپس ماه عســل و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال دلنوازان است و بعد از آن فاصله ها جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

شروع فعالیت سینمایی شاهرخ استخری در سال 1390 با بازی در فیلم ساعت شلوغی بود. 

 

تولد شاهرخ استخری با تبریک ویژه همسرش

شاهرخ استخری بازیگر سریال دلدادگان امروز 14 مهر 97 جشن تولد 38 سالگی اش را جشن گرفت. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری با انتشار پستی در اینستاگرام تولد همسرش را تبریک گفت.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری اداره پیج اینستاگرام دخترش را برعهده دارد و در این پیج با انتشار پستی عاشقانه سالروز تولد همسرش را تبریک گفت.

 

تولد شاهرخ استخری بازیگر دلدادگان

همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس در اینستاگرام دخترش پناه نوشت :چند بار نوشتم و پاک کردم ... نمیدونم باید از کجا شروع کنم و کجا تموم کنم... جمله هام سر و تهشون و گم کردن ... همیشه وقتی شروع میکنم به نوشتن همینطوری کلمه ها خودشون پشت سر هم ردیف میشن برای تعریف کردن...

اما تو ... داستانه تو ... ماجرای تو ... قصه ی بودنه با تو ... اخه خیلی فرق داره ... مگه میتونم بنویسمش ...؟؟؟ مگه تعریف کردنیه ...؟؟؟ اصلا میشه ... ؟؟؟ اصلا نمیتونم این احساس و بنویسم...

اصلا نمیتونم از تو قلبم بکشمشون بیرون و شکل یه روایت شیرین تعریفشون کنم ... باید همون توی قلبم ... توی نگاهم ... باقی بمونن ... اره بذار همونطوری بمونه ... خیلی بهتره ... مگه نه ...؟؟ اخه تو که عزیز تر از جونی ... تو که ارومه جونی ... تو همشو خودت میدونی ... تولدت مبارک مرد من ...

تولدت مبارک بابا شاهرخ ... امسال تبریکمون ٣ نفرست بهترین بابای دنیا ... باشه این همیشه یادگاری بمونه ... راستی ... مرسی که به دنیا اومدیا....

شاهرخ استخری

ناگفته های شاهرخ استخری از زندگی مشترک و بچه دار شدن

*زندگی شما را به سه قسمت تقسیم می کنم، بخش مجردی و قبل از ازدواج، بعد از ازدواج و بعد از به دنیا آمدن دخترتان. هر کدام از این بخش ها چطور سپری شد؟

در زمان مجردی من به دلیل اینکه از خانواده خودم هم خیلی زود جدا و مستقل شدم، از همان ابتدا باید به لحاظ مالی زندگی ام را مدیریت می کردم، ابتدای زندگی مستقلی که برای خودم تشکیل دادم چیزی نداشتم و حتی آن زمان هم بازیگر نبودم و جای دیگری با همان رشته مهندس صنایع مشغول کار بودم و بنابر شرایط و فروش هایی که اتفاق می افتاد، می توانست کمیسیون خوبی به من برساند و جرقه هایی در زندگی ام بزند.

کار در زمینه تیوب های ریفورمر برای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها بود که با شرکتی در آلمان همکاری داشتیم که به دلیل تحریم ها شرایط پرداخت پول به طرف آلمانی به قدر مشکل شد که دیگر انها از فروشی که برایشان انجام میدادم، خوشحال نبودند.

سال 82،83 که دانشگاه تمام شد، خیلی جدی تر بازیگری را دنبال کردم. سال 86 بود که این اتفاق خوب در عرصه بازیگری برایم رخ داد. من برای دو کار اولی که بازی کردم هیچ پولی دریافت نکردم و حتی سر یکی از کارها قرار بود به من هدیه ای بدهند که ندادند. اولین کاری که بابت آن دستمزد دریافت کردم، سریال "داداشی" در ماه رمضان بود. چند ماه سرکار بودم و در نهایت شغل قبلی ام را رها کردم.

شاهرخ استخری

دومین دختر شاهرخ استخری در راه است

پناه دختر شاهرخ استخری پیجی در اینستاگرام دارد که توسط همسرش سپیده بزمی پور اداره میشود. همسر شاهرخ استخری با انتشار عکسی خبر از تولد فرزند دومشان تا چندماه آینده داد.

همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس نوشت:سلااااااااام عیدتوووووون مباااااااااارک حالتون چطوره ؟؟ امیدوارم حالتون امروز یه جور عجیب غریبی خوب باشه یا یه دفعه خوب بشه... خدا کنه امروز یه دفعه یه اتفاق خیلی خیلی خوب بیوفته براتون و یکی از ارزوهاتون براورده بشه ...

عکس و دیدین ؟؟؟ معلوم بود یا نبود؟؟ اون جورابهای فسقلی که تو دست دلبر ؟؟ نشون دهنده این بود که ما داریم ٤ نفر میشیم ؟ یه عضو جدید به جمع ٣ نفر خانواده ما قرار اضافه بشه...

خیلی خودم و کشتم عکس خوشکل و مثلا خلاقانه ای بگیرماااااا

امروز روز عید ... با خودمون گفتیم شاید امروز روز مناسبی باشه که به شما هم خبر بدیم که پناه خانوم داره خواهر دار میشه...

راستشم بگم خیلی فکر کردیم که گفتنش کار درستیه یا نه ... خودتون میدونین چرا دیگه ... دیدین که بگی هزارتا حرف ... نگی هم همین طور ... اما نمیدونم چرا احساس کردم اصلا نمیشه به شما نگیم... شما همراههای همیشگی مایین ... !! مگه میشه ندونین ... !! مگه میشه محبتهای شمارو فراموش کنم تا امروز ؟؟!! مهربونیاتون و ؟؟!! دعاهای خیرتون و ؟؟!! نه هیچ وقت فراموش نمیکنم ... هیچوقت ...

وقتی شاهرخ استخری خلبان می شود!

شاهرخ استخری جزو آن دسته بازیگران جوانی است که با ورودش به عالم بازیگری اصطلاحا یکشبه ره صدساله را پیمود و با بازی در مجموعه های تلویزیونی پریدخت، دلنوازان و فاصله ها بسرعت به چهره ای شناخته شده در سطح جامعه تبدیل شد، هرچند کلیشه همیشگی تکرار نقش هایی ثابت برای بازیگران، گریبان استخری را هم گرفت و او برای مدتی طولانی در قالب جوان های مغرور و عاشقی باقی ماند که مخاطبان حتی در نقش های جدی، متفاوت و پلیسی اش هم از او توقع همان بازی ثابت را داشتند.

از این رو به نظر می رسد بازی در پرواز در ارتفاع صفر را می توان گامی متفاوت در کارنامه کاری استخری تلقی کرد. او برای اولین بار از چهره همیشگی اش فاصله گرفته و با گریمی متفاوت، در نقش کیومرث مرادی، خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ایفای نقش پرداخته است؛ نقشی خاص که با توجه به وقوع اتفاقات داستان در برهه زمانی سال های پس از انقلاب و جنگ، به نظر می رسد چالش هایی را هم در قصه به همراه دارد و استخری برای باورپذیری بیشتر نقش، ورای چهره همیشه سردش باید قالبی جدید را بیازماید؛ اتفاقی که در صورت موفقیت می تواند فصلی جدید را در کارنامه وی رقم بزند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸ نفر از بازدیدکنندگان
خبرداغ روز
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه