همسر موقت | قتل همسر موقت

مرگ پایان رابطه با همسر موقت بود | برادر زن همسر موقت مرد خیانتکار را به قتل رساند

کدخبر : 18188

برادر همسر موقت که به‌خاطر خواهرش مرتکب قتل شده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد.

مرگ پایان رابطه با ز بود. برادر زن همسر موقت مرد خیانتکار را به قتل رساند. همیر موقت به نام ژیلا آرایشگر بود و از مغازه مرد خیانتکار خرید کرده بود و بدهی داشت. همسر موقت با شوهرش درگیری پیدا می کند که برادرش سر می رسد و مرد خیانتکار را به قتل می رساند.

قصاص برای عامل قتل در آرایشگاه زنانه

 مرد جوان که به‌خاطر خواهرش مرتکب قتل شده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد.

فروردین سال گذشته پس از قتل مرموز مردی جوان به‌نام سینا، همسرش با اطلاع از این موضوع به پلیس گفت: چند ساعت قبل مرد ناشناسی از تلفن همراه همسرم با من تماس گرفت و گفت که چون شوهرم برای خواهرش مزاحمت ایجاد کرده او را با چاقو زده است. از آنجا که می‌دانستم شوهرم زنی آرایشگر به‌نام ژیلا، را صیغه کرده فکر کنم برادر وی شوهرم را کشته باشد. با شناسایی ژیلا وی به مأموران گفت: چند سالی بود که برای خرید وسایل آرایشگاهم به مغازه سینا می‌رفتم. آخرین بار یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بدهکار شدم تا اینکه چند وقت بعد برای گرفتن بدهی اش به آرایشگاهم آمد و دعوا راه انداخت همان موقع برادرم بهروز هم سررسید و با او درگیر شد.

به‌دنبال اظهارات زن آرایشگر برادر ۴۰ ساله او بازداشت شد و به درگیری با قربانی اعتراف کرد. ‌بدین ترتیب پرونده بهروز به اتهام قتل عمد به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند.سپس بهروز به جایگاه رفت و اتهامش را پذیرفت.

پس از آن قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.

در ادامه به حوادث دیگری که رخ داده است می پردازیم:

قتل در جاده سوهانک

جسد پسر جوان در حالی که با شلیک گلوله به‌قتل رسیده بود ساعتی بعد از اعلام ناپدید شدنش کشف شد.

صبح دوشنبه یک آذر، مرد میانسالی به کلانتری 164 قائم رفت و از ناپدید شدن پسر 22 ساله‌اش به‌نام امیر خبر داد. به‌دنبال این گزارش، پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات برای یافتن پسر جوان آغاز شد. در حالی که بررسی‌ها برای یافتن امیر ادامه داشت، مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسدی در انتهای جاده سوهانک خبر داد.

 بلافاصله بازپرس محمد حسن زارعی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. با حضور در محل آنها با جسد پسر 22 ساله در حالی مواجه شدند که با شلیک گلوله اسلحه شکاری به دهانش جان باخته بود.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که جسد کشف شده متعلق به امیر است. تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه ادامه دارد.

دردسر طلب 15 هزاردلاری برای مرد طلافروش

تسویه بدهی 15 هزار دلاری به یک طلافروش، انگیزه‌ای شد تا مرد بدهکار دو نفر را اجیر کند و ماجرای آدم ربایی رقم بخورد.

19 آبان مرد جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: من طلافروش هستم ،مدتی قبل یکی از دوستان صمیمی‌ام به‌ نام شهاب 15 هزار دلار از من قرض گرفت و من هم با گرفتن رسید این پول را به او دادم. مدتی گذشت و زمانی که از شهاب پولم را خواستم او بهانه آورد. من هم به ناچاراز او شکایت کردم.

 شهاب وقتی فهمید از او شکایت کرده‌ام با من تماس گرفت و گفت برای پس گرفتن پولت به محلی که من می‌گویم بیا. قبول کردم و روز قرار با یکی از دوستانم به محل رفتیم ،اما ناگهان شهاب و دو مرد جوان به ما نزدیک شده و با تبر و میله آهنی به جان ما افتادند

 آنها بعد از اینکه ما را کتک زدند به زور مرا سوار خودروی سوناتا کردند و به راه افتادند. چند متری که رفته بودیم به چراغ قرمز رسیدیم و من با لگد  محکم به در کوبیدم، در باز شد و فرار کردم اما شهاب و همدستانش به دنبالم آمدند و من با داد و فریاد از مردم کمک خواستم. در همین حین زن جوانی از پنجره خانه‌اش ما را دید و فریاد زد به پلیس خبر داده‌ام. آنها هم ترسیدند و متواری شدند.

با شکایت مرد جوان تحقیقات به دستور بازپرس محمدرضا صاحب جمعی آغاز شد و در تحقیقات صورت گرفته یکی از افرادی که از سوی شهاب اجیر شده بود بازداشت شد.

مرد جوان به‌ نام هومن در تحقیقات منکر آدم ربایی شد و گفت: چند روز قبل دوستم شهاب به سراغم آمد و گفت با فردی مشکل مالی پیدا کرده است. از من خواست او را کتک بزنم و از آنجا که یک چک 500 میلیون تومانی دست شهاب داشتم قرار شد اگر با او همراه شوم، چک را به من برگرداند. من هم قبول کردم.

با اعترافات متهم به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات برای دستگیری شهاب و همدستش ادامه دارد.

منبع: ایران

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی