هنگامه قاضیانی | راز هنگامه قاضیانی

برگ برنده زندگی هنگامه قاضیانی | ناگفته های هنگامه قاضیانی

کدخبر : 17309

هنگامه قاضیانی یک یادداشت در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه می خوانید.

هنگامه قاضیانی بازیگر ایرانی است . هنگامه قاضیان در سریال جزیره نقش آفرینی می کند. هنگامه قاضیانی در سن پایین ازدواج کرده است . در ادامه یادداشت هنگامه قاضیانی را می خوانید.

هنگام قاضیان

هرچیزی که به نظر ، دروغین ، اجباری، غیرضروری ، یا ناهمسو با رشد و شفای روحی شماست رو از خود دور کنید ، شاید تنها برگ برنده من در قصه حیاتم همین عملکردم بوده ، پرهیز از انسانهای خواب ، دنیایی ، سرگردان و بی هویت ، پیروزی بزرگی ست .

نترسید برای از دست دادن حتی کسانی که به علت نسبب خونی ، در دایره سرنوشت شما هستند ، با از دست دادن هر انسان اشتباهی در زندگیتون ، راه های روشن باز میشه .

دوستتون دارم ، ترس طاعون شهر روحه ، تو شهر طاعون زده حتی خفاشای کور جرات پرواز ندارن. ترس ممنوع ️

بیوگرافی هنگامه قاضیانی

هنگام قاضیان

هنگامه  قاضیانی بازیگر متولد 30 اردیبهشت سال 1349 در شهر مشهد است. او به حرفه خوانندگی و نیز مترجمی نیز مشغول است. او مدرک کارشناسی جغرافیای انسانی و اقتصادی را از دانشگه آزاد گرفته است. مدر کارشناسی ارشد فلسفه غرب را هم از دانشگاه سانفرانسیسکوی آمریکا گرفته است.

او برای اولین بار در سن 30 سالگی ایفای نقش کرد. او در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سایه روشن ایفای نقش کرده است.

دلیل اینکه کمی دیر و در سن 30 سالگی به سوی بازیگری رفته است توصیه خانواده پدری اش بود که او هم این کار را شروع کرد. او خودش قبل از رفتن به آمریکا و در سن 22 سالگی بسیار به هنر علاقه داشته است.

ماجرای ازدواج و طلاق

هنگام قاضیان

هنگامه قاضیانی در سن پایین ازدواج کرده است و اطلاعاتی در مورد نحوه آشنایی با همسرش منتشر نشده است. وقتی که او 19 ساله بود تنها فرزندش که پسری به نام اشکان است را به دنیا آورد و بعد از 5 سال و هنگامی که پسرش 5 ساله بود از همسرش جدا شد.

او در مورد ماجرای طلاقش گفت:من یک زن ۲۴ ساله بودم که یک بچه ۵ ساله داشت و در آن زمان کلی از آرزوهایم خراب شده بود البته این شکست برای من یک فرصت بزرگ هم به حساب می آمد. این موضوع که می خواستم در آن زمان بعد از طلاق هم زن باشم و هم مرد برایم خیلی سخت بود و در زمانی که بخواهی هم مرد و هم زن باشی باعث می شود شخصیت انسان دچار تکرار شود و برای من این اتفاق خیلی سخت و تلخ بود.

 حالا که مدت ها گذشته است و پسرش بزرگ شده است در مورد رابطه اش با پسرش اشکان می گوید به این دلیل که هیچ دروغی بین من و پسرم وجود ندارد رابطه ما به درستی پیش می رود. ممکن گاهی از گفتن حقیقت به هم رنج بکشیم ولی مهم این است که هیچ وقت به هم دروغ نمی گوییم.

رابطه من و اشکان همیشه مثل یک مادر و فرزند نبوده است. بعضی وقت ها مادرش هستم ، گاهی وقت ها به عنوان خواهرش بوده ام و خیلی مواقع هم پیش آمده است که به عنوان دوست صمیمی اش بوده ام . به نظرم اشکان هم نسبت من همین حس را دارد.

نخستین فیلم هنگامه قاضیانی

هنگام قاضیان

او در سال 1379 برای اولی بار در فیلم سایه روشن به کارگردانی حسن هدایت ایفای نقش کرد و سپس در تئاتر مشغول شد و با نمایش مثل خون برای استیک کاری از گروه تئاتر لیو برای نخستین بار بر صحنه تئاتر رفت.

ترجمه و داوری

او مترجم نیز می باشد و کتاب سرزمین مرد سرخپوست، قانون مرد سفید پوست نوشته ویلکومت واشبرن را در کارنامه اش دارد و البته او به عنوان داور در جشنواره وارنا در بلغارستان هم شرکت کرده است.

خوانندگی هنگامه قاضیانی

هنگام قاضیان

او در دی ماه سال 1394 در تالار وحدت کنسرت موسیقی بانوان را در مقام خواننده با اجرای قطعاتی به یاد مادنی از موسیقی ایران با تنظیم رضا تاجبخش به روی صحنه برده است و خوانندگی هم می کند.

جایزه سیمرغ

او به دلیل بازی در فیلم به همین سادگی در نقش یک زن خانه دار شهرستانی که در مناسبات شهری تهران امروزی دچار تردید در زندگی با همسرش شده است بازی کرد که برای هم نقش آف ینی توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را در بیست و ششمین دوره جنوشاره فیلم فجر در سال 1386 دریافت کند.

او در سال 1390 با 2 فیلم سینمایی میگرن به کارگردانی مانلی شجاعی فرد و فیلم سینمایی روزهای زندگی به کارگردانی شیخ طادی ایفای نقش کرد و نوانست باز هم برای بازی در فیلم روزهای زندگی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را سی امین جشنواره فیلم فجر به دست آورد.

روزهای زندگی فقط برای هنگامه قاضیانی یک افتخار آفرینی نبود بلکه فیلم در 10 دیگر هم توانست کاندید دیپلم افتخار بهترین فیلم، سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری، سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه میدانی، سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی و دیپلم افتخار برای بهترین صداگذاری را دریافت کرد که در نیمه اول سال نیز فیلم اکران شد گرچه فیلم در اکران عمومی چندان موفق نبود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: