کدخبر : 13518

ستاره عراقی پرسپولیس در چند بازی آخر این فصل اول این تیم حضور نخواهد داشت.

بعد از اینکه بشار رسن، هافبک عراقی تیم فوتبال  پرسپولیس  اعلام کرد از باشگاه القطر قطر پیشنهاد دارد و قصد جدایی داشت این پیشنهاد با مخالفت باشگاه پرسپولیس روبرو شد.

 

پرسپولیسی‌ها که یک پای فینال این فصل لیگ قهرمانان آسیا هستند به رسن اعلام کردند که تا قبل از برگزاری فینال به او اجازه جدایی نخواهند داد و اگر اتفاقی هم قرار است رخ بدهد برای بعد از فینال است. در همین خصوص و در شرایطی که مهدی رسول‌پناه چند روزی است از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا داده، روز گذشته (سه‌شنبه) جلسه‌ای بین او و بشار برگزار شد تا در خصوص نوع جدایی صحبت شود.

 

unnamed - Copy

 

شنیده می‌شود مسئولان باشگاه پرسپولیس به بشار گفتند با توجه به اینکه بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس چند بازی مهم دیگر دارد و همچنین با توجه به اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی فوتبال قطر آن زمان بسته است و شاید تا باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی فوتبال قطر در فصل زمستان ثبت کنند. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که بشار رسن در ۳،۴ بازی آخر فصل اول فوتبال ایران غایب باشد و پرسپولیس را همراهی نکند تا به تیم القطر بپیوندد.

 

مسئله دیگری که در مورد بشار رسن وجود دارد این است که باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا شرایط را طوری فراهم کند که از انتقال بشار به قطر پول خوبی به این باشگاه برساند. این در شرایطی است که شایعه شده بود مدیران باشگاه پرسپولیس به بشار پیشنهاد دادند تا زمان انتقالش از آنها پولی نگیرد و در عوض برای جدایی هم پولی ندهد. البته این شایعه هیچ‌وقت تایید نشد تا پرونده بشار و پرسپولیس همچنان در هاله‌ای از ابهام باشد.

 

منبع: افکارنیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه