رونالدو الترافورد را منجر کرد

کدخبر : 16708

کریستیانو رونالدو در ترکیب اصلی منچستر یونایتد مقابل نیوکاسل قرار گرفت و موفق شد برای این تیم گلزنی کند.

 

به گزارش رصد ورزشی: پیش از شروع بازی منچستریونایتد - نیوکاسل و اولین بازی کریستیانو رونالدو برای یونایتد هواداران استقبال باشکوهی از او کردند. فوق ستاره پرتغالی پس از 12 سال بازگشت. او که سال 2009 منچستریونایتد را به مقصد رئال ترک کرد، در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی امسال با یونایتد به توافق رسید و قراردادی دو ساله بست.

رونالدو که کاملا آماده نشان می‌داد و از سه شنبه گذشته در تمرینات حاضر شده و با تایید اوله گنار سولسشر، مشکلی برای بازی برابر نیوکاسل نداشت. آخرین بار که او در اولدترافورد برابر این تیم قرار گرفت، موفق به ثبت هت تریک شد.

به طور قطع مهم ترین بمب نقل و انتقالاتی در تابستان امسال توسط کریستیانو رونالدو منفجر شد؛ جایی که فوق ستاره پرتغالی خواهان جدایی از یوونتوس شد و بعد از آن گفته شد که او در آستانه انتقال به منچسترسیتی قرار گرفته اما نهایتاً رونالدو در چرخشی قابل توجه به تیم سابق و محبوب خود یعنی منچستر یونایتد بازگشت تا یک بار دیگر حضور در اولدترافورد را آن هم در سال‌های پایانی فوتبال خود تجربه کند.

قرار بود که کریستیانو رونالدو بعد از انجام سه بازی با تیم ملی پرتغال در تمرینات منچستریونایتد حضور پیدا کند اما او در مسابقه اول این تیم برابر ایرلند کارت زرد دریافت کرد و دیدار بعدی تیم ملی کشورش را از دست داد؛ موضوعی که باعث شد فوق ستاره پرتغالی زودتر به منچستر بازگردد و در تمرینات یونایتد شرکت کند.

در واقع همین بازگشت زود تر از موعد کریستیانو رونالدو و حضور در تمرینات منچستر یونایتد باعث شد که این بازیکن سریع تر برای حضور در ترکیب شیاطین سرخ آماده شود و امروز در ترکیب اصلی تیم اوله گنار سولسشر برای دیدار برابر نیوکاسل قرار گرفت تا بعد از سال ها دوباره پیراهن قرمز یونایتد را بر تن کرده باشد. همچنین هواداران حاضر در اولدترافورد برای رونالدو کم نگذاشتند و به شدت او را تشویق کردند.

کریستیانو رونالدو بعد از نزدیک به 12 سال دوباره برای منچستر یونایتد به میدان رفت و به شدت توسط هواداران حاضر در اولدترافورد تشویق شد.

اما بازگشت رونالدو به اولدترافورد و منچستر یونایتد زمانی جذاب تر شد که او موفق شد در نیمه اول دیدار برابر نیوکاسل تک‌گل شیاطین سرخ را هم به ثمر برساند. ضربه برونو فرناندز با دفع ناقص دروازه‌بان نیوکاسل همراه شد تا در ادامه رونالدو دروازه خالی حریف را باز کند. گلی که باعث شد هواداران یونایتد ایستاده برای فوق ستاره پرتغالی دست بزنند.

فوق ستاره پرتغالی تنها به 47 دقیقه زمان احتیاج داشت تا اولین گل خود را برای منچستریونایتد بعد از بازگشت به این تیم به ثمر رساند.

اما منچستریونایتد در ابتدای نیمه دوم گل تساوی را دریافت کرد تا کریستیانو رونالدو مجبور شود یک بار دیگر در نقش ناجی ظاهر شود. فوق ستاره پرتغالی در دقیقه 62 روی پاس عالی لوک شاو با دروازه نیوکاسل تک به تک شد و با یک ضربه دقیق گلزنی کرد تا بازگشت او به اولترافورد بیش از پیش هیجان انگیز و شکوهمندانه تر شود.

کریستیانو رونالدو در حالی موفق شد گل دوم منچستر یونایتد مقابل نیوکاسل را به ثمر برساند که این تیم در نیمه دوم شروع بدی داشت و در آغاز آن گل تساوی را دریافت کرده بود.

بازگشت کریستیانو رونالدو  به ترکیب منچستریونایتد بعد از 13 سال به بهترین شکل ممکن برای این ستاره پرتغالی پیش رفت و او موفق شد در جریان برتری 1-4 و شیرین شیاطین سرخ برابر نیوکاسل، یک بار در نیمه اول و یک بار در نیمه دوم دروازه حریف را باز کند.

اما چند روز قبل بود که کریستیانو رونالدو  در مصاحبه ای مدعی شد علاقه ای به حضور مادرش در استادیوم ندارد و نمی خواهد او تحت فشار عصبی قرار بگیرد. ستاره پرتغالی مدعی شد حتی مادرش را از تماشای باز های حساس نیز منع کرده و در حین برگزاری بعضی مسابقات از او می خواهد که به پیاده روی برود.

اما این اتفاق امروز رخ نداد و ماریا دوس سانتوس آویرو امروز در استادیوم اولدترافورد حضور یافته و بعد از به ثمر رسیدن گل اول کریستیانو رونالدو  به شدت احساساتی سد. مادر این بازیکن پرتغالی نتوانست خود را کنترل کند و بعد از گل اول رونالدو اشک ریخت. باید دید آیا او با این شرایط در بازی های بعدی یونایتد حضور پیدا خواهد کرد یا خیر.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی