اگر مسی و راموس بروند، استعفا می‌کنم

کدخبر : 13968

​جوزپ پِدرِرول مشهورترین مجری ورزشی اسپانیا تهدید به استعفا کرد.

لیونل مسی و سرخیو راموس کاپیتان های بارسلونا و رئال مادرید کمتر از 50 روز قادر خواهند بود با باشگاه های مدنظرشان وارد مذاکره شوند. قرارداد هر دو 30 ژوئن 2021 به اتمام می رسد و سپس بازیکن آزاد خواهند بود.

مسی تابستان امسال چیزی تا جدایی از بارسا فاصله نداشت. فوق ستاره آرژانتینی رسما تقاضای جدایی داده بود ولی در نهایت با مخالفت قاطعانه سران بارسا نتوانست به هدف خود برسد و اکنون آینده این فوق ستاره به تیم ریاست بعدی بارسا بستگی خواهد داشت. گفته می شود سیتی ژانویه رسما به مسی پیشنهاد خواهد داد.

راموس نیز هنوز نتوانسته بر سر تمدید با فلورنتینو پرز رئیس باشگاه به توافق برسد. پرز روی پیشنهاد یک ساله اصرار دارد ولی راموس تنها دو ساله تمدید می کند. پی اس جی، یوونتوس و منچستریونایتد گزینه های راموس در صورت جدایی از رئال هستند. شانس جدایی راموس را 80 درصد می دانند.

جوزپ پِدرِرول مجری برنامه خوگونس و نیز ال چیرینگیتو از شبکه لاسستا در برنامه امروز خود تهدید کرد که اگر سرخیو راموس و لیونل مسی از لالیگا بروند استعفا خواهد کرد.

پِدرِرول که سابقه ای طولانی در فوتبال اسپانیا دارد و از هواداران بارسلوناست، به خوبی می داند که جدایی این دو ستاره چه ضرری به لالیگا وارد خواهد کرد و نیمی از جذابیت های این رقابت ها برای فوتبال دوستان جهان کاسته خواهد شد. بدون شک جدایی این دو روی کیفیت برنامه های ورزشی اسپانیا نیز تاثیرگذار خواهد بود و درصد زیادی از بینندگان خود را از دست خواهند داد.

در حال حاضر به نظر می رسد شانس ماندنی شدن مسی بیش از راموس باشد و باید دید در هفته های پیش رو چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی