غیبت عجیب ستاره‌ها در لیست اسکوچیچ

کدخبر : 13866

تیم ملی کشورمان در ادامه مسیر آماده‌سازی خود برای انتخابی جام‌جهانی پنج‌شنبه همین هفته در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی بوسنی خواهد رفت.

تیم ملی کشورمان در ادامه مسیر آماده‌سازی خود برای انتخابی جام‌جهانی پنج‌شنبه همین هفته در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی بوسنی خواهد رفت. در همین راستا اردوی تیم ملی از دیروز آغاز شد و 23 بازیکن منتخب از سوی دراگان اسکوچیچ در این اردو حضور یافتند. البته با توجه به غیبت ستاره‌ها و دعوت از بازیکنانی که عملکرد جالبی نداشته‌اند باعث مطرح شدن شایعاتی مبنی بر دخالت ایجنت‌ها و واسطه‌ها و فشار آن‌ها به کادرفنی تیم ملی برای دعوت از بازیکنان‌شان شد که البته فعلا واکنشی در پی نداشته است!  با توجه به اسامی اعلام‌شده از سوی سرمربی تیم ملی کشورمان، به بررسی خط به خط تیم ملی برای دیدار دوستانه مقابل بوسنی می‌پردازیم.

 دروازه‌؛ باز هم بدون بیرانوند

 محمدرشید مظاهری، امیر عابدزاده و پیام نیازمند، 3 دروازه‌بان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی هستند. مسلما غیبت علیرضا بیرانوند مهمترین نکته در قفس توری تیم ملی است. بیرانوند که به تازگی از بند مصدومیت رها شده همچنان در لیست اسکوچیچ جایی ندارد. حامد لک هم باوجود درخشش در پرسپولیس هنوز نتوانسته اعتماد سرمربی کروات تیم ملی را جلب کند.

 دفاع؛ باز هم خبری از وریا و رامین نیست

میلاد محمدی، عارف غلامی، صادق محرمی، کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مجتبی نجاریان، پورعلی‌گنجی و سیدمجید حسینی مدافعانی هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. مهمترین نکته بازگشت پورعلی‌گنجی به تیم ملی است؛ مدافعی که در اردوی قبلی در لیست اسکوچیچ جایی نداشت. شجاع خلیل‌زاده هم در اردوی قبلی به عنوان نماینده پرسپولیس حضور داشت و حالا به جمع لژیونرهای تیم ملی اضافه شده است. در پست دفاع راست صادق محرمی و مجتبی نجاریان به تیم ملی دعوت شده‌اند و خبری از وریا غفوری و رضاییان نیست. احتمالا نظر اسکوچیچ در این پست روی جوان‌ترهاست.

 هافبک؛ با چند تغییر

نام احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، اکبر ایمانی، علی قلی‌زاده، وحید امیری، احمد نوراللهی، امید نورافکن و سیامک نعمتی در لیست اسکوچیچ دیده می‌شود. اکبر ایمانی که در زمان کارلوس کی‌روش مقطعی به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، این بار هم توسط اسکوچیچ در لیست ملی‌پوشان دیده می‌شود. علی کریمی، هافبک سابق تیم استقلال که به لیگ قطر منتقل شده، جایی در فهرست تازه تیم ملی ندارد اما سعید عزت‌اللهی مجددا به جمع ملی‌پوشان برگشت.

 خط حمله: بدون ستاره‌ها

بیشترین تغییر در لیست تیم ملی را در بخش مهاجم‌ها می‌بینیم؛ جایی که خبری از نام سردار آزمون، مهدی طارمی و سامان قدوس نیست و کریم انصاری‌فرد، مهدی قایدی، کاوه رضایی و ساسان انصاری به تیم ملی دعوت شده‌اند. مهمترین غایبان فهرست تیم ملی، سردار آزمون و مهدی طارمی، زوج بی‌جانشین خط حمله تیم ملی هستند و احتمالا اسکوچیچ به آن‌ها این فرصت را داده تا با ماندن در تمرینات تیم‌های خود به شرایط‌شان در رقابت‌های باشگاهی سر و سامان بدهند.

 

 

منبع: آخرین خبر

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی