ساعت دقیق بازی ایران و عراق اعلام شد

کدخبر : 16370

تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی عراق در آخرین بازی مرحله گروهی به مصاف هم می روند.

تیم ملی ایران و تیم ملی عراق در آخرین بازی مرحله گروهی به مصاف هم می روند. شاگردان دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران، روز گذشته موفق شدند در دیداری پرگل با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد کامبوج عبور کنند

 

2377889

 

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی مرحله گروهی باید به مصاف عراق برود تا در دیداری حساس تکلیف صدرنشین گروه سوم و تیمی که مستقیما راهی مرحله بعدی انتخابی جام جهانی می‌شود، مشخص شود.

شاگردان دراگان اسکوچیچ درتیم ملی ایران، روز گذشته موفق شدند در دیداری پرگل با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد کامبوج عبور کنند و در جدول رده بندی بعد از ۷ بازی با ۱۵ امتیاز در رده دوم بایستند. بعد از این بازی، عراق هم در دیداری که به نظر می‌رسید کار برایش گره خورده با یک گل به خودی توسط بازیکنان هنگ کنگ این تیم را شکست داد تا ۱۷ امتیازی شود. به این ترتیب در جدول گروه سوم فعلا عراق با ۱۷ امتیاز صدرنشین است و تیم ملی ایران با ۱۵ امتیاز در رده دوم ایستاده است.

از آنجا که تیم اول هر گروه مستقیما به مرحله دوم انتخابی صعود می‌کند، بازی با عراق برای ملی پوشان ایرانی سرنوشت ساز است؛ ایران در صورت برتری مقابل عراق ۱۸ امتیازی می‌شود و بالاتر از این تیم جواز حضور در مرحله بعدی را می‌گیرد. تساوی یا شکست برابر عراق در روز پایانی کار را به اماواگر می‌کشاند، چون به غیر از تیم‌های نخست، ۵ تیم برتر دوم گروه‌های هشت گانه هم راهی مرحله دوم انتخابی می‌شوند.

پیش از این ۴ تیم برتر دوم راهی مرحله بعدی می‌شدند که با صدرنشینی قطر در گروه E و با توجه به میزبان بودن این کشور در جام جهانی، تعداد تیم‌های دوم صعود کننده به ۵ رسید.

بازی حساس ایران و عراق روز سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ و از ساعت ۲۱ به وقت تهران برگزار می‌شود.

 

20210315_202111

 

جدول گروه سوم انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی