قهرمان مسابقات ورزشی جهان در قم دستگیری شد + جزئیات

کدخبر : 14951

جوان 25 ساله ای که 3 دوره قهرمان مسابقات ورزشی نوجوانان جهان شده است در قم دستگیر شد.

جوان 25 ساله ای که سه دوره قهرمان مسابقات ورزشی نوجوانان جهان شده و میلیون ها تومان در پوشش خرید اینترنتی طلا در یکی از وبسایت ها کلاهبرداری کرده است دستگیر شد.​

این متهم با رصد دقیق فضای مجازی طعمه هایی را شکار می کرد که قصد  فروش طلا  داشتند. او برای خردی طلا گرمی 10 تا 20 هزار تومان گران تر پیشنهاد خرید می داده و نهایتا از فروشنده شماره حساب یا شماره شبا می گرفته و با آگاهی از نقص سیستم بانکی فروشنده را فریب داده تا جایی که پیامک تایید حواله را با پیامک واریز اشتباه گرفته و طلا را تحویل می دادند.

این متهم تا اینجا بیش از 5 شاکی دارد و پول های بادآورده را به راحتی به باد داده و تنها در دو ماه 80 میلیون تومان هزینه اقامت هتل کرده است و اکنون که در چنگال قانون افتاده چیزی در بساطش باقی نمانده است.

این جوان 25 ساله که معتاد به تریاک هم است اکنون در چنگ قانون است و پشیمان شده و می گوید دیگر مرتکب چنین خطایی نمیشود، اما این حرف ها را یک سال قبل هم گفته بود زمانی که طلا میخرید و دلار تقلبی می فروخت و دیگر راه برگشتی ندارد.

اما این نکته جالب توجه است که چرا با وجود اینهمه طلافروشی افرادی در فضای مجازی اقدام به فروش طلا می کنند و چرا برخی طلافروش ها برای سودی بیشتر اقدام به خرید طلای بدون فاکتور می‌کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی