قتل فجیع یک فوتبالیست/ بازیکن معروف قطعه قطعه شد + عکس

کدخبر : 12599

جسد دانیل کورئا، بازیکن ۲۴ ساله فوتبال برزیل روز شنبه در شرایطی پیدا شد که سر او بریده شده بود و برخی از اعضای بدنش نیز قطع شده وبه بوته ای آویزان شده بودند.

جسد دانیل کورئا، بازیکن ۲۴ ساله فوتبال برزیل روز شنبه در شرایطی پیدا شد که سر او بریده شده بود و برخی از اعضای بدنش نیز قطع شده وبه بوته ای آویزان شده بودند. دلیل قطعی قتل او هنوز مشخص نیست ولی برخی رسانه های برزیلی در گزارش هایشان اعلام کرده اند که او قبل از کشته شدن، شکنجه شده بود.

 

یکی از نیروهای پلیس در گفتگو با خبرنگاران گفت:« وقتی جسد را یافتیم، فهمیدیم که شرایط خیلی خشن بوده. دو زخم عمیق روی گردن دانیل وجود داشت. سرش تقریبا بریده شده بود و برخی اندامهای بدنش هم قطع شده و به بوته ای آویزان بودند.»

 

جسد این بازیکن 24 ساله برزیلی در سائو ژوه دوس پینیاس در ایالت پارانا در جنوب برزیل، توسط افراد رهگذر پیدا شد. این بازیکن جوان به صورت قرضی در تیم سائو بنتو که در دسته دوم لیگ برزیل حضور دارد، توپ می زد و مالکیت اصلی اش در اختیار باشگاه سائوپائولو بود که در لیگ اصلی برزیل حضور دارد. تیم باشگاهی سائوپائولو با انتشار بیانیه ای، نسبت به قتل این بازیکن واکنش نشان داده و ابراز حسرت کرد. در این بیانیه می خوانیم:« باشگاه سائوپائولو از مرگ بازیکن خط میانی تیم به نام دانیل کورئا فریتاس ابراز تاسف می کند. باشگاه با اعضای خانواده این ورزشکار ابراز همدردی می نماید.»

 

دانیل کورئا پیش از حضور در سائو بنتو، سابقه پوشیدن پیراهن تیمهای کروزیه رو، بوتافوگو، پونته پرتا و کوریتیبا را در کارنامه ورزشی اش داشته.  

 

منبع: فوتبال حرفه ای

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی