کدخبر : 14778

انتشار ویدئوی خودکشی فردی که با پریدن از یک ساختمان بلند در مشهد به زندگی خود پایان می دهد ، بازنشر گسترده ای در فضای مجازی داشت .

در ویدئوی منتشر شده تصویر فردی مشاهده می شود که بعد از در آوردن کاپشن خود از بالای یک برج به پایین می پرد و در فریم بعد شاهد جسد نقش بر زمین شده وی در کف پیاده رو هستیم .

 

 

در همین حال اطلاعات کسب شده حاکی است این فرد نوجوان 14 ساله ای بوده که پس از جدایی پدر و مادرش از یکدیگر با مادربزرگش زندگی می کرده که به دلیل نامعلومی خود را از پشت بام یک مرکز تجاری پایین می اندازد و خودکشی می کند.

 

 

این حادثه دو شب قبل زمانی در حاشیه بولوار جانباز مشهد رخ داد که شهروندان با مشاهده صحنه سقوط نوجوان از برج مرکز تجاری، مراتب را به پلیس اطلاع دادند.

دقایقی بعد با حضور نیروهای تجسس کلانتری آبکوه در محل تحقیقات مقدماتی آغاز شد و جسد این نوجوان با دستور قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

مادربزرگ این نوجوان که اشک ریزان به کلانتری آبکوه آمده بود، در این باره گفت: پدر و مادر نوه ام چند سال قبل از یکدیگر طلاق گرفتند و او با من زندگی می کرد اما نوجوانی بسیار آرام و سربه زیر بود! نمی دانم چرا این حادثه تلخ رخ داد. تحقیقات بیشتر درباره انگیزه خودکشی این نوجوان، با دستور قضایی و هدایت و راهنمایی سرهنگ محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) توسط نیروهای تجسس ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه