قیمت خودرو شاهین ریزش کرد

کدخبر : 16464

افزایش قیمت مصوب خودرو شاهین در کارخانه نه تنها قیمت این خودرو در بازار افزایش نیافت بلکه به دلیل کاهش فاصله قیمت بازار و کارخانه و کم شدن سود سفته بازی روی این خودرو، قیمت بازار با کاهش هم مواجه شد.

به گزارش رصدورزشی، افزایش قیمت مصوب خودرو شاهین در کارخانه نه تنها قیمت خودرو شاهین در بازار افزایش نیافت بلکه به دلیل کاهش فاصله قیمت بازار و کارخانه و کم شدن سود سفته بازی روی این خودرو، قیمت بازار با کاهش هم مواجه شد.

 

در شرایطی که در روز ۲۰ خرداد ماه قیمت سایپا شاهین از سوی آگهی دهندگان ۳۹۴ میلیون تومان اعلام قیمت می شد، اما این گروه در فاصله تنها ۱۰ روز سطح انتظار خود را کاهش داده و دیروز ۳۰ خرداد هر دستگاه شاهین ۳۷۵ میلیون تومان قیمت داده شد که کاهش ۲۰ میلیون تومانی را نشان می دهد.​

 

در شرایطی که قیمت مصوب خودرو شاهین اکنون ۲۹۱ میلیون تومان است، به این ترتیب اختلاف قیمت بازار و کارخانه این خودرو در این مدت از بالای ۱۰۰ میلیون تومان به ۸۴ میلیون تومان رسیده است.

 

باتوجه به اینکه شاهین تنها ۳ ماه از حضورش در بازار می گذرد و قابل پیش بینی است که با افزایش تعداد خودروهای تحویلی همچنان شاهد کاهش قیمت این خودرو در بازار باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی