رپرتاژ/

خرید انواع کش پیلاتس و راکت تنیس در ایمالز

کدخبر : 14110

از مهمترین وسایل ورزشی موجود در بازار می توان به کش های پیلاتس اشاره کرد. درواقع برای بسیاری از اشخاص کش های پیلاتس کاربردی هستند و به آسانی به وسیله این کش ها فعالیت های ورزشی را انجام می دهند

از مهمترین وسایل ورزشی موجود در بازار می توان به کش های پیلاتس اشاره کرد. درواقع برای بسیاری از اشخاص کش های پیلاتس کاربردی هستند و به آسانی به وسیله این کش ها فعالیت های ورزشی را انجام می دهند؛ البته لازم به ذکر است که در بسیاری از باشگاه ها این دسته از تجهیزات ورزشی موجود می باشند که ورزشکاران می توانند با توجه به نوع رشته خود از این وسایل استفاده کنند. کش های پیلاتس طرفداران زیادی دارند و با عنوان هایی چون کش سی ایکس، کش تمرینی و کش بدنسازی مشهور هستند.

انواع کش های پیلاتس موجود در بازار

کش های پیلاتس دارای انواع مختلفی هستند که می توان به کش پیلاتس دسته دار، کش پیلاتس رولی و کش پیلاتس نواری اشاره کرد. همچنین کش پیلاتس مینی لوپ و کش پیلاتس حلقه  ای نیز در بازار موجود می باشند. همانطورکه متوجه شدید کش های پیلاتس انواع گوناگونی دارند که هر شخص می تواند با توجه به ورزشی که انجام می دهد از این کش ها استفاده نماید.

 

 

1111111111

 

این کش ها هم به صورت رولی و هم به صورت قوطی وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های ورزشی این کش ها را خریداری نمایید. در میان کش های پیلاتس تفاوتی وجود دارد که این نقطه متفاوت در ضخامت هر کش با کش دیگر است که در واقع شما می توانید به وسیله توجه به رنگ هر کش نوع ضخامت آن را تشخیص دهید. البته اگر شما تا به حال با کش های پیلاتس فعالیت های ورزشی را انجام نداده‌اید بهتر است که اول به سراغ کش‌های ساده تر بروید اما اگر ورزشکار حرفه‌ای هستید می توانید از کش های ضخیم تر استفاده کنید.

کش‌های پیلاتس در مدل ها و رنگ های مختلفی موجود می باشد. همچنین برندهای مختلف ورزشی به تولید کش پیلاتس پرداخته‌اند. از مدل‌های مختلف موجود در بازار می توان به کش پیلاتس ترابان کش و کش پیلاتس گلدن استار اشاره کرد. همچنین کش پیلاتس دسته دار دارای دو دسته در اول و آخر کش است که همین سبب شده تا قابلیت ارتجاعی کش بیشتر شود.

درواقع این دسته به این خاطر وجود دارد که شما بتوانید در هنگام انجام تمرینات ورزشی به آسانی تمرینات را انجام دهید. کش های پیلاتس موجود در بازار به طور کلی دارای طول ۲ متر و عرض ۵۰۰ سانتیمتر می باشد. در رابطه با جنس کش پیلاتس لازم است اشاره کنیم که جنس کش پیلاتس نواری از لاتکس می باشد که یک نوع پلاستیک مقاوم است. همچنین شما می توانید در هنگام سفر از کش های پیلاتس استفاده کنید و حتی در منزل خود نیز از این کش استفاده کنید.

میزان ضخامت و اندازه کش های پیلاتس

به طور کلی کش های پیلاتس دارای مدل های مختلفی چون حلقه  ای، دسته دار و نواری هستند که به طور میانگین از ۳۰ سانتیمتر تا ۳ متر در پهنای ۵ الی ۲۰ سانتیمتر در بازار موجود می باشد. اندازه هر کش بسته به نوع تمرینی است که قرار است با آن کش انجام شود. اگر شما با کش های پیلاتس تمرین انجام دهید تمام عضلات بدنتان درگیر می شود وبرای آنکه متوجه ضخامت هر کش شوید باید به رنگ آن کش توجه داشته باشید؛ در واقع رنگ هر کش نشان دهنده میزان ضخامت آن کش است.

راکت های تنیس

 

 

AndroidOnlineNewsImage (1)

 

بسیاری از بازیکنان تنیس باید با توجه به نوع بازی خود و همچنین سطح بازی و قدرت بدنی یک راکت تنیس انتخاب نمایند که بتوانند در زمین بازی از آن استفاده کنند و همچنین نتایج مطلوبی به دست آورد. البته قبل از آنکه وارد زمین تنیس شوید باید از قوانین بازی و چگونگی استفاده از راکت آگاهی داشته باشید تا آسیبی به شما وارد نشود پس لازم است که قبل از خرید راکت های تنیس و یا انتخاب انواع مختلف آن با موارد مختلفی که لازم است در هنگام خرید راکت های تنیس به آن توجه کرد؛ آشنا شوید.

در هنگام خرید اگر به بدنه راکت تنیس توجه کنید تمام اطلاعاتی که لازم است درباره راکت تنیس بدانید روی بدنه حک شده  است. اطلاعاتی که لازم است درباره آن آگاهی داشته باشیم شامل وزن راکت، سایز صفحه راکت، بالانس راکت و جنس راکت می باشد. البته لازم به ذکر است که بدانید راکت های تنیس به طور معمول دارای سه دسته قدرتی، کنترلی و تعادلی هستند. همچنین به طور کلی میزان قدرت کنترل راکت های تنیس رابطه عکس با یکدیگر دارند در واقع هر چقدر که قدرت یک راکت بالاتر باشد کنترل آن سخت تر است.

اگر راکت شما قدرتی باشد می توانید با انرژی کمتری یک ضربه قوی تر به توپ وارد کنید اما در عین حال لازم است که تسلط بالایی به روی ضربات خود و همچنین راکت داشته باشید البته برای اشخاصی که تازه کار هستند توصیه می شود چرا که به آنان کمک می کند تا بتوانند با نیروی کمتر ضربات دقیق تری انجام دهند. برای بازیکن های حرفه  ای راکت هایی در بازار موجود است که به آن راکت حرفه  ای گفته می شود که بازیکنان می توانند در فروشگاه های مختلف این راکت ها را خریداری کند.

راکت های تنیس موجود در بازار

درباره جنس راکت های تنیس لازم است به این نکته اشاره شود که جنس این راکت ها از گرافیت است و راکت هایی که دارای بدنه گرافیکی می باشند بسیار مقاوم و در عین حال سبک هستند. البته لازم به ذکر است که قبل از آنکه راکت های گرافیتی رواج پیدا کنند راکت های آلمینیومی موجود بودند البته راکت های آلومینیومی به دلیل آن که در هنگام ضربه حالت ارتجاعی پیدا می کردند؛ مورد پسند بازیکنان حرفه ای قرار نگرفتند چرا که سبب خطا رفتن ضربه و آسیب به بازیکن می شدند. البته لازم به ذکر است که راکت های آلومینیومی طرفداران مخصوص به خود را دارند چرا که ارزان قیمت می باشد و برای آن دسته از اشخاصی که به طور تفریحی بازی می کند و یا تازه کار هستند مناسب می باشد.

اندازه صفحه راکت تنیس

 

 

AndroidOnlineNewsImage (2)

 

درباره اندازه صفحه راکت تنیس لازم است به این نکته اشاره شود که به طور عموم صفحه راکت به طور بیضی مانند است که دارای تورهایی می باشد. در رابطه با اندازه صفحه راکت لازم است به این مورد اشاره شود که اندازه سر راکت با سطح بازی بازیکنان رابطه مستقیم دارد؛ یعنی آن دسته از راکت هایی که دارای سایز بزرگ هستند یعنی صفحه بزرگ دارند برای بازیکنان مبتدی مناسب هستند اما آن دسته از راکت هایی که دارای صفحه متوسط و کوچک هستند برای بازیکنان حرفه  ای و نیمه حرفه  ای مناسب می باشد.

وزن راکت تنیس

همانطور که مطلع هستید در هنگام انتخاب راکت، وزن راکت از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. لازم است که بدانید هر چقدر که راکت شما سنگین تر باشد قدرت ضربه بیشتر می شود و در نتیجه ثبات ضربه بالاتر می رود اما هرچقدر راکت سبک تر باشد شما می توانید با راکت خود مانور بیشتری بدهید. البته همانند اندازه راکت وزن نیز با سطح زمین بازی و همچنین مهارت بازیکن رابطه مستقیم دارد. بازیکنان مبتدی اگر در هنگام بازی به سراغ راکت های سبک بروند می توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

شما می توانید قیمت انواع کش پیلاتس و راکت تنیس را در ایمالز مشاهده کنید و بسته به نیاز خود بهترین محصول را خریداری کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی