دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/21 07:53
محمدحسین مرادمند | استقلال
کد خبر: 124444

بدشانسی های فرمانده دفاعی نکونام و استقلال تمامی ندارد | آخرین وضعیت مصدومیت محمدحسین مرادمند

دفاع آبی‌پوشان پایتخت یک‌بار دیگر با بدشانسی مواجه شد.

به گزارش رصد ورزشی محمد حسین مرادمند فوتبال خود را از پایه‌های سپاهان آغاز کرد اخراج محمد حسین مرادمند یکی از مهمترین اتفاقات بازی استقلال و آلومینیوم اراک بود. محمدحسین مرادمند در فصل جدید به یکی از مهره های قابل اتکای تیم جواد نکونام تبدیل شده است و جواد نکونام از محمدحسین مرادمند به عنوان فرمانده و نظم دهنده خط دفاعی استفاده می‌کند اما محمدحسین مرادمند چند هفت است گرفتار بدشانسی هایی از قبیل محرومیت و مصدومیت شده است.

مرادمند که فصل پیش یکی از خوب‌های استقلال ساپینتو بود و از زمانی که به بازیکن فیکس تبدیل شد با پرواز‌های بلندش محوطه جریمه تیم‌های حریف را نا امن کرده بود و هر بازی باید گلزنی می‌کرد، در تیم جواد نکونام هم این عادت را ترک نکرده و هر بار که برای ضربات آزاد به محوطه جریمه حریف می‌رود لرزه به اندام مدافعان حریف می‌اندازد و از حضورش در محوطه جریمه تیم حریف هر لحظه بوی گلزنی استشمام می‌شود.

مرادمند ولی از فصل پیش خشن‌تر شده و فقط تا هفته ۹ چهار کارت زرد دریافت کرده که این یعنی درگیری‌اش با بازیکنان حریف بیش‌از تمامی بازیکنان دیگر استقلال بوده. مرادمند دو کارت زرد را در یک بازی در هفته ۷ کسب کرد زمانی که تنش در ورزشگاه آزادی میان او و مرتضی تبریزی به اوج خودش رسیده بود مرادمند دو کارت در یک نیمه دریافت کرد و از بازی با کارت قرمز اخراج شد.


مرادمند بعداز گذراندن محرومیت یک جلسه‌ای مقابل تراکتور باز به ترکیب اصلی استقلال بازگشت اما شانس با مدافع آبی‌ها یار نبود و در نیمه‌ی دوم بازی مقابل تراکتور مصدوم شد و به اجبار از زمین بازی خارج شد تا این‌بار مصدومیت مانع بازی کردن او در قلب خط دفاع استقلال باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3ww6od