جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/21 06:45
ارسلان مطهری | استقلال
کد خبر: 124437

جدایی ارسلان مطهری از استقلال قطعی شد| این ستاره نکونام جانشین گیتاریست استقلال

در فاصله اندک باقیمانده تا دیدار دربی مهاجم آبی پوشی که تخصص باز کردن دروازه پرسپولیس را دارد باز هم از ترکیب اصلی دورتر شد.

به گزارش رصد ورزشی : ارسلان مطهری ستاره استقلال است در روزهای گذشته خبری هایی حاکی از جدایی ارسلان مطهری از استقلال به گوش می رسید. باشگاه استقلال هم با بیانیه و هم انتشار یک عکس به حواشی که پیرامون ارسلان مطهری به وجود آمده بود پایان داد ارسلان مطهری بی توجه به حواشی در تمرین استقلال شرکت می کند.
حضور گوستاو بلانکو آرژانتینی در ترکیب اصلی تیم استقلال علاوه بر اینکه آرمان رمضانی را نیمکت نشین کرد وضعیت دیگر مهاجم سرشناس تیم استقلال را نیز بحرانی‌تر جلوه داد.

امیر ارسلان مطهری که چند هفته‌ای است از ترکیب اصلی استقلال دور شده و شاید تنها به عنوان بازیکن ذخیره به میدان برود در دیدار حساس استقلال مقابل تراکتور حتی یک دقیقه هم فرصت بازی در این مسابقه را پیدا نکرد(او در دیدار با شمس آذر قزوین تنها یک دقیقه فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرد).

در شرایطی که طی روزهای گذشته عنوان می‌شد مطهری متقاضی جدا شدن از استقلال در نیم فصل لیگ برتر است حالا با درخشش گوستاو بلانکو و حضور موثرش در خط حمله تیم استقلال به نظر می‌رسد مطهری بیش از پیش به درب خروجی باشگاه استقلال نزدیک می‌شود. این در حالی است که مطهری به عنوان بهترین گلزن استقلال طی سال‌های گذشته مقابل پرسپولیس یکی از امیدهای هواداران استقلال برای باز کردن دوباره دروازه این تیم در دیدار دربی است.

ناگفته نماند؛ مسابقه حساس و ۶ امتیازی استقلالی‌ها که تقریبا یک ماه بعد در همین روزها ۲۳ آذر برگزار خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4mj66w