شنبه 23 تیر 1403 - 13 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/06 03:45
محمدحسین مرادمند | استقلال
کد خبر: 123494

اقدام عجیب ستاره استقلال پس از اخراج | این ستاره نکونام محروم می شود؟

مدافع تیم استقلال می‌گوید با اینکه اخراج شده اما خودش را کنترل می‌کند تا محروم نشود.

با درخواست جواد نکونام سرمربی استقلال مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار استقلال با هوادار شده بودند؛ این مساله اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش استقلال از اردن به ایران برگشتند ، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی ستاره استقلال چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه اما خستگی سفر در بدن آنها مشهود بود.

محمدحسین مرادمند بعد از بازی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته هشتم لیگ برتر، گفت: خداراشکر دل هوادارانمان را شاد کردیم و توانستیم ۳ امتیاز بازی خانگی را کسب کنیم. از این بابت خوشحالیم.

وی درباره تداوم پیروزی‌های استقلال، عنوان کرد: همه ما و مجموعه استقلال تلاش می‌کنیم که دل هواداران را شاد کنیم. برای قهرمانی باید بیشتر تلاش کنیم و روزهای سخت‌تری در انتظار ما است.

مدافع استقلال که با کارت قرمز داور مسابقه از زمین اخراج شد، درباره علت دریافت کارت زرد اول خود، تصریح کرد: قول دادم خودم را کنترل کنم. کاری به این صحنه ندارم و کلی حرف می‌زنم، چیزی نمی‌گویم چرا که محروم می‌شوم. الان هم حرفی درباره داوری ندارم چون می‌دانم اگر چیزی بگویم پنج دقیقه دیگر محروم می‌شوم و نمی‌خواهم بهانه به دست کسی بدهم. فقط واقعاً الکی اخراج شدم. در صحنه کارت دوم فکر کردم خطای بازیکن حریف را گرفته است. مانده‌ام چرا اینگونه شد. به خودم قول داده‌ام حرفی درباره داوری نزنم؛ اما نمی‌شود.

مرادمند در پاسخ در مورد صحنه‌ اخراجش که بازیکنان وی را کنترل کردند تا سمت داور نرود، گفت: حق ما، استقلال و هواداران تیم خورده می‌شود چه کسی باید دفاع کند؟ ما باید در زمین دفاع کنیم. حالا اگر با ناداوری از زمین خارج شویم و شکست بخوریم به اشتباه من تبدیل می‌شود و هیچ وقت خودم را نمی‌بخشم. خیلی خودم را کنترل می‌کنم که چیزی نگویم. به آقای مهدوی داور بازی خسته نباشید می‌گویم، خیلی زحمت کشید.

وی در پایان گفت: در دقایق پایانی خیلی استرس داشتم. هر چه ناداوری‌ها زیادتر شود و عرصه را به استقلال تنگ‌تر کنند ما به خاطر هواداران بیشتر تلاش می‌کنیم و با عشق و دل‌مان می‌جنگیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4yvepb