جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/09 06:14
محمدحسین مرادمند | استقلال
کد خبر: 123742

ستاره استقلال روی اعصاب جواد نکونام | ناراحتی شدید سرمربی استقلال از محمدحسین مرادمند

جواد نکونام به شدت از شرایط پیش آمده و اخراج ستاره استقلال ناراحت شد.

به گزارش رصد ورزشی محمد حسین مرادمند فوتبال خود را از پایه‌های سپاهان آغاز کرده و در فصل ۹۱–۹۲ اولین بازی رسمی خود برای باشگاه سپاهان در لیگ برتر را در مقابل گهر زاگرس انجام داد که با پیروزی ۲ بر ۱ سپاهان با حضور ۹۰ دقیقه ای محمد حسین مرادمند همراه بود. محمد حسین مرادمند در فصل ۹۴–۹۵ به تیم پدیده (شهر خودرو فعلی) پیوست و در اولین بازی برای این تیم که با حضور ۹۰ دقیقه ای محمد حسین مرادمند در مقابل فولاد همراه بود موفق به گلزنی شد. اخراج محمد حسین مرادمند یکی از مهمترین اتفاقات بازی استقلال و آلومینیوم اراک بود.


استقلال توانست بعد از تقریباً پانزده دقیقه‌ای که ۱۰ نفره مقابل آلومینیوم بازی کرد با پیروزی زمین مسابقه را ترک کند و از این بابت استادیوم آزادی غرق در شادی بود، اما همه چیز برای استقلالی‌ها همین جا ختم نشد و در رختکن این تیم بعد از بازی خبرهایی بود.

 نکونام که به شدت از شرایط پیش آمده و اخراج مرادمند ناراحت بود وقتی خودش را به رختکن رساند نتوانست خیلی خودش را کنترل کرده و در حالی که ناراحت بود، خطاب به مردامند گفت: «از تو توقع نداشتم.»

 به نظر می‌رسید خود مرادمند هم از خودش توقع چنین کار بچگانه‌ای نداشت. مدافع وسط استقلال که در اکثر مواقع رفتارهای معقولانه‌ای داشته و خودش را درگیر حواشی نمی‌کند در بازی مقابل آلومینیوم در حالی که عصبی بود در چند نوبت با مرتضی تبریزی دچار چالش شد تا در صحنه آخری که روی تبریزی خطا کرد، از بازی اخراج شود.

استقلال با اخراج مرادمند از دقیقه ۸۳ با یک یار کمتر مقابل میهمان خود بازی کرد و در حالی که داور ۹ دقیقه وقت اضافه گرفت و در نهایت این ۹ دقیقه به یازده دقیقه هم کشید در شرایطی کاملاً مضطرب بازی را به پایان برد و همین نکته نکونام را به شدت ناراحت و عصبی کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rg6l6