شنبه 25 فروردین 1403 - 13 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/23 04:06
محمدحسین مرادمند | استقلال
کد خبر: 124532

ستاره جذاب استقلال به دربی با پرسپولیس می رسد ؟ | واکنش استقلال به مصدومیت طولانی محمدحسین مرادمند

باشگاه استقلال در اطلاعیه ای اعلام کرد وضعیت محمدحسین مرادمند تا ۲۴ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش رصد ورزشی محمد حسین مرادمند فوتبال خود را از پایه‌های سپاهان آغاز کرد اخراج محمد حسین مرادمند یکی از مهمترین اتفاقات بازی استقلال و آلومینیوم اراک بود. محمدحسین مرادمند در فصل جدید به یکی از مهره های قابل اتکای تیم جواد نکونام تبدیل شده است و جواد نکونام از محمدحسین مرادمند به عنوان فرمانده و نظم دهنده خط دفاعی استفاده می‌کند اما محمدحسین مرادمند چند هفت است گرفتار بدشانسی هایی از قبیل محرومیت و مصدومیت شده است. 
بعد از مصدومیتی که در بازی استقلال و تراکتور نصیب محمدحسین مرادمند شد، گمانه زنی های متعددی در خصوص وضعیت او و میزان دوری اش از فوتبال مطرح شده است.

در این خصوص امروز خبری درباره غیبت طولانی او در تمرینات و مسابقات و از دست دادن دربی توسط این بازیکن مطرح شد که باشگاه استقلال این گمانه زنی ها را رد کرد.

در اطلاعیه استقلال درباره مرادمند آمده است: «از لحظه مصدومیت این بازیکن، شایعات زیادی درباره وضعیت و میزان مصدومیت او در رسانه‌های کشور منتشر شده است.باشگاه استقلال ضمن درخواست از رسانه‌های محترم برای پایان دادن به این شایعات، اعلام می‌کند تیم پزشکی باشگاه همچنان مشغول بررسی وضعیت پای محمدحسین مرادمند است.»

در ادامه این اطلاعیه نوشته شده است: «ظرف ۲۴ ساعت آینده گزارشی از میزان مصدومیت این بازیکن از سوی پزشکان استقلال در کانال رسمی باشگاه منتشر خواهد شد تا گمانه‌زنی‌ها هم پایان یابد.  مجموعه باشگاه استقلال امیدوار است محمد حسین مرادمند به زودی سلامتی خود را به دست بیاورد و با پیراهن آبی به میدان برود.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3exya6