شنبه 23 تیر 1403 - 13 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 03:48
استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 123571

دست نکونام در پوست گردو؟ | مشکل بزرگ شاه مهره برای استقلالی شدن

استقلال با وجود حل کردن ماجرای مهاجم آرژانتینی خود همچنان با یک دردسر دیگر دست و پنجه نرم می‌کند.

با فضایی که جواد نکونام سرمربی استقلال ایجاد کرد و حرکتی که بازیکنان استقلال انجام دادند، داستان سقف بودجه برای گوستاوو بلانکو ستاره استقلال حل شد و این مهاجم آرژانتینی استقلال توانست قراردادش را ثبت کند به این ترتیب یکی از بزرگترین دغدغه‌های استقلالی‌ها مرتفع شد اما هنوز مربی استقلال بابت قراردادش مشکل دارد.

مهدی هاشمی‌نسب دقیقاً ساعاتی قبل از اولین بازی استقلال در این فصل به جمع اعضای کادر فنی استقلال اضافه شد اما با توجه به ماجرای سقف بودجه، برای ثبت قراردادش مشکل داشت و حتی این بحث مطرح شد که رقم قرارداد او را ۵۰ میلیون تومان ثبت کرده‌اند! اتفاقی که اصلاً با قواعد فوتبال حرفه‌ای جور در نمی‌آید.

البته هاشمی‌نسب حرفی از پول نزده و در تمام این روزها پای کار ایستاده است اما مدیران باشگاه تاکید دارند که باید هرچه سریع‌تر قضیه قرارداد او مرتفع شود چون خودش با صراحت اعلام کرد در هفته‌های قبل نیز به واسطه احترامی که به او گذاشتند، اجازه حضور روی نیمکت استقلال را برایش صادر کردند.

البته اینطور که شنیدیم، با وجود حل شدن داستان بلانکو، مشکل هاشمی نسب هنوز مرتفع نشده و همچنان به قوت خودش باقی مانده است. حالا باید دید طی یک هفته آتی و تا قبل از بازی پنجشنبه مقابل شمس آذر داستان حل می‌شود یا اینکه...


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3zvg86