سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/07 15:55
باشگاه پرسپولیس
کد خبر: 128315

باشگاه پرسپولیس بیانیه داد | چاره نداشتیم، اوسمار سرمربی شد

باشگاه پرسپولیس در رابطه با انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی بیانیه داد.

به گزارش رصدورزشی - باشگاه پرسپولیس امروز اقدام به اننتخاب سرمربی جدید کرد. سرمربی جدید باشگاه پرسپولیس اوسمار است. باشگاه پرسپولیس در این رابطه بیانیه صادر کرد. باشگاه پرسپولیس ادعا می کند سه بار با برانکو ایوانکوویچ مذاکره کرده اند. باشگاه پرسپولیس انتخاب اوسمار را قطعی می داند. 

باشگاه پرسپولیس در خصوص روند انتخاب سرمربی و جانشین یحیی گل محمدی اطلاعیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:« اعضای هیات مدیره و مدیر عامل پرسپولیس در تمام این مدت شاهد و شنونده نظرات و دیدگاه‌های هواداران، اعضای تیم و کارشناسان بودند و تصمیم گرفتند با توجه به جمیع شرایط، بهترین انتخاب را داشته باشند.

در ابتدا تلاش برای بازگرداندن آقای گل‌محمدی به جایی نرسید و چاره‌ای جز انتخاب سرمربی جدید به عنوان جانشین نداشتیم.

از همان ابتدا درخواست هواداران کسی نبود جز برانکو. از این رو تلاش زیادی برای بازگرداندن آقای ایوانکوویچ صورت گرفت و تا همین امروز نیز ادامه داشت.

باشگاه پرسپولیس سه بار به شکل رسمی با ایشان مذاکره کرد. حتی وقتی در آخرین مصاحبه ایشان، حس گردید روزنه امیدی برای هواداران ایجاد شده است، یک بار دیگر برای مذاکره رسمی اقدام کرد، اما پاسخ آقای برانکو همچنان منفی بود. همچنین بارها از سوی ایشان مورد تاکید قرار گرفت که مساله اصلی برای عدم حضور در فوتبال ایران، مسایل و دغدغه‌های شخصی و خانوادگی است.

ناگفته پیداست که در این مدت مذاکرات متعددی با مربیان مختلف انجام شد. برخی از آنها که رزومه قابل قبولی داشتند به خاطر مشکلاتی، پیشنهاد باشگاه را نپذیرفتند. برخی دیگر نیز که با باشگاه به توافق رسیدند مورد توجه هواداران نبودند و هجمه‌های زیادی علیه ایشان صورت گرفت و طبعا شروع به کار ایشان را با توجه به ایجاد ذهنیت برای هواداران دچار چالش می‌کرد.

این در حالی بود که در تمام مدت با توجه به زمان موجود تا شروع نیم فصل دوم، تجارب کاری اوسمار لوس ویه‌را و آشنایی او با شرایط تیم و بازیکنان و چم و خم رقابت‌ها و حریفان، وی یکی از گزینه‌هایی بود که مد نظر قرار داشت.

بر همین اساس و در نهایت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با توجه به جمیع جهات از جمله کارنامه درخشان اوسمار که طی یک سال و نیم اخیر در پرسپولیس رقم زدند، برای از دست نرفتن زمان تصمیم گرفت اوسمار را به عنوان سرمربی انتخاب کند.

امید می‌رود با حمایت همه جانبه هواداران از این مربی که طی یک سال و نیم اخیر به تمام شرایط فنی و روحی حاکم بر پرسپولیس آگاهی پیدا کرد، ارتباط بسیار خوبی نیز با بازیکنان برقرار کرده و‌ در کسب دو قهرمانی و سه جام فصل گذشته نقش داشته است، نتایج مطابق خواسته میلیونها هوادار باشگاه بزرگ پرسپولیس رقم بخورد.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2omxpd