یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/04 20:02
اوسمار
کد خبر: 128090

جدیدترین خبر از باشگاه پرسپولیس | اوسمار سرمربی پرسپولیس شد

اوسمار سرمربی جدید تیم پرسپولیس شد.

به گزارش رصدورزشی - بعد از رفتن یحیی گل محمدی از پرسپولیس این اوسمار بود که تیم را تمرین می داد. اوسمار اما اکنون سرمربی  پرسپولیس شده است. سرمربی شدن اوسمار را بیرانوند صبح در اینستاگرامش اعلام کرد. اوسمار ویرا اکنون سرمربی پرسپولیس معرفی می شود. می گویند اوسمار انتخاب نهایی پرسپولیس است. 

حسین خبیری عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، امشب (چهارشنبه) از سمتش در این باشگاه استعفا کرد.

در روزهای اخیر شایعات مختلفی درباره انتخاب سرمربی پرسپولیس مطرح شده که یکی از عوامل استعفای حسین خبیری هم بوده است. بخشی از بازیکنان پرسپولیس در حال حاضر خواهان ادامه همکاری با اوسمار، دستیار اول یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید سرخ‌پوشان هستند که این موضوع به داخل هیات مدیره پرسپولیس هم کشیده شده است.

در همین راستا بخشی از اعضای هیات مدیره با ادامه همکاری با اوسمار برزیلی به عنوان سرمربی موافق بودند اما دسته‌ی دیگر که حسین خبیری هم یکی از آن‌ها بوده، مخالف انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی جدید سرخ‌پوشان بوده‌اند تا اعضای هیات مدیره درباره انتخاب سرمربی جدید به اختلاف بخورند.

در نهایت پیگیری‌های خبرنگار ایسنا نشان می‌دهد که باشگاه پرسپولیس به این جمع‌بندی رسیده است که با اوسمار به عنوان سرمربی و سید جلال حسینی به عنوان مدیر فنی ادامه همکاری دهد و تیم با این کادر فنی جدید فردا (پنجشنبه) عازم امارات شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2rpzpb