پنج‌شنبه 03 خرداد 1403 - 23 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/08 12:38
اوسمار
کد خبر: 128436

پدیده عجیب در فوتبال ایران | رکوردشکنی اوسمار نگون بخت! (عکس)

اوسمار هنوز نخستین مسابقه را به عنوان سرمربی پرسپولیس پشت سر نگذاشته تبدیل به ضد قهرمان آنها شده است.

به گزارش رصدورزشی - اوسمار دیروز رسما سرمربی جدید پرسپولیس شد. اوسمار گزینه مورد علاقه بازیکنان پرسپولیس بود. به خصوص علیرضا بیرانوند موافق سرمربی شدن اوسمار بود. اوسمار اما میان هواداران محبوبیتی ندارد. هواداران پرسپولیس اصلا اوسمار را نمی خواهند.

به گزارش ورزش سه ،در شرایطی که حدود سه هفته اسامی بزرگ و نامدار در اطراف نیمکت سرخپوشان قرار داشت، در نهایت رضا درویش، دستیار یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی سرخپوشان برگزید تا اوسمار ناگهان در بزرگترین تجربه فوتبالی خود قرار بگیرد.

این در حالی است که اوسمار در نظرسنجی‌های مختلف جایگاه کاملا نازلی نسبت به برانکو ایوانکوویچ و سایر گزینه‌های خارجی پرسپولیس داشت اما در نهایت موفق شد هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد و سرمربی این تیم شود.

انتخاب او اعتراض شدید هواداران پرسپولیس را برعهده داشته و گروهی از آنها، جایی بهتر از صفحه رسمی این باشگاه و پست معارفه ویه‌را را برای نمایش مخالفت خود پیدا نکردند.

به این ترتیب و بعد از گذشت حدود شش ساعت از انتشار پست انتخاب اوسمار ویه‌را به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس، بیش از صد هزار کامنت روی این پست دیده می‌شود که اغلب آنها مخالفت با سرمربی جدید و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است.

نکته جالب اینکه همچنان بر تعداد نظرات مخالفان اوسمار و درویش اضافه می‌شود اما تا همین حالا نیز این عدد یک رکورد جالب در صفحه پرسپولیس محسوب می‌شود.

پیش از این 43 هزار کامنت برای پست بازی الدحیل و 36 هزار کامنت برای پست خداحافظی یحیی گل‌محمدی قرار داده شده بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ljzg6