یک‌شنبه 24 تیر 1403 - 14 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/02 16:00
پرسپولیس
کد خبر: 127836

حاشیه در اردوی پرسپولیس | کاپیتان ممنوع الخروج شد!

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ممنوع الخروج شد و فعلا نمی تواند از کشور خارج شود.

به گزارش رصدورزشی - پرسپولیس حواشی فراوانی دارد. هنوز سرمربی پرسپولیس انتخاب نشده است. پرسپولیس اکنون باید به یک اردوی خارجی برود اما مشکلی وجود دارد. امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس امکان رفتن به خارج ندارد. کاپیتان پرسپولیس ممنوع الخروج است. 

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این تیم پیش از سفر به امارات و در شرایطی که در حال جمع آوری پاسپورت‌ها برای حضور در این کشور است، با مشکل ممنوع الخروجی چند بازیکن خود مواجه است.

یکی از این بازیکنان امید عالیشاه کاپیتان اول سرخ‌هاست. مشکل ممنوع الخروجی عالیشاه مربوط به مسئله مالی و برگشت خوردن یکی از چک‌هایش است. کاپیتان پرسپولیس که روی حساب وعده باشگاه برای پرداخت مطالبات چک کشیده بود، با عدم پرداخت آن اکنون با دردسر مواجه شده و احتمالا قادر به همراهی این تیم در سفر به امارات نخواهد شد.

برخی از بازیکنان پرسپولیس البته از فصل گذشته بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند و حساب خالی باشگاه در این روزها نیز نگرانی بزرگی برای آنها شکل داده است. اما شاید این بدترین اتفاق برای عالیشاه باشد که در روزهایی که این تیم سرمربی خود را نیز هنوز مشخص نکرده، کاپیتانش را نیز در اردوی امارات به همراه نداشته باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ljoq6