جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/01 14:32
پرسپولیس
کد خبر: 127711

باشگاه پرسپولیس برای چه اولتیماتوم داد؟ | مشکل محمد عمری چیست؟

باشگاه پرسپولیس به همه خواهان های محمد عمری اولتیماتوم داد.

به گزارش رصدورزشی - پرسپولیس در رابطه با محمد عمری اولتیماتوم داد. پرسپولیس به تازگی این بازیکن خود را به دلیل خدمت سربازی نمی تواند داشته باشد. محمد عمری البته بدون رضایت پرسپولیس اقدام به ارسال دفترچه خدمت خود کرده است. همین باعث عصبانیت مدیران پرسپولیس شده است. پرسپولیس در این رابطه بیانیه داده است.

معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ محمد عمری دارای قرارداد در دوره محافظت شده با این باشگاه است و مذاکره و عقد قراداد با وی بر خلاف اصول حرفه‌ای، اخلاقی و مقررات فوتبال است و مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

باشگاه پرسپولیس نوشت:«به اطلاع باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر خلیج فارس و لیگ آزادگان می‌رساند؛ محمد عمری بازیکن فعلی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، دارای قرارداد در دوره محافظت شده است. با توجه به اینکه بنا بر اعلام سازمان نظام وظیفه عمومی، بازیکنانی با شرایط ایشان دارای مجوز برای انجام تعهدات قراردادی و حرفه‌ای تا پایان فصل هستند، هرگونه مذاکره با ایشان برای انجام فعالیت‌های حرفه‌ای فوتبال باید با اجازه باشگاه پرسپولیس صورت پذیرد.

به این ترتیب بدیهی است؛ هرگونه انعقاد قرارداد با ایشان مطابق مقررات فوتبال، تخلف محسوب می‌گردد و در حکم اغوای بازیکن است. در این صورت، این حق برای باشگاه پرسپولیس محفوظ خواهد بود تا علیه متخلف یا متخلفین در ارکان قضایی فدراسیون شکایت مطرح نماید.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3kym9x