جمعه 24 فروردین 1403 - 12 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/11/01 14:33
پرسپولیس
کد خبر: 127712

قیمت بالا این بازیکن پرسپولیس را پراند | هیچ بمبی در کار نبود

یکی از خریدهای باشگاه پرسپولیس کنسل شد و این بازیکن دیگر قرار نیست به پرسپولیس بیاید.

به گزارش رصدورزشی - پرسپولیس لیست بلند بالایی برای خرید بازیکنان جدید دارد. پرسپولیس یکی از بهترین بازیکنان را قصد داشت بخرد. این بازیکن مدنظر پرسپولیس از تیم استقلال خوزستان بود. اما بازیکن مد نظر پرسپولیس 30 میلیارد قیمت داشت. به همین دلیل جذب این بازیکن برای پرسپولیس منتفی شد.

به گزارش ورزش سه ،باشگاه پرسپوليس در اقدام نقل و انتقالاتی رسمی خود بعد از چند مذاکره کتبی با استقلال خوزستان، در گفتگویی با این باشگاه شرایط قطعی این انتقال را دنبال کرد.

پرسپوليس که در لیست زمستانی خود جواد آقایی‌پور را قرار داده، طی مذاکراتی رسمی با استقلال خوزستان به دنبال شرایط این انتقال بود. این در حالی بود که به صورت غیررسمی موضوع درخواست آبی‌ها برای دریافت ۳۰ میلیارد برای رضایت‌نامه این بازیکن مطرح شده بود.

اکنون در مذاکره رسمی مدیران دو باشگاه، شرایط دو طرف برای این انتقال بررسی کرده و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

در این جلسه دو ساعته شرایط به اشکال مختلف برای این انتقال مورد بررسی قرار گرفت و پرسپولیسی‌ها پیشنهاد خود را ارائه کردند. استقلال خوزستان نیز با اشاره به  پیشنهاد اولیه خود، مسیرهای دیگر این انتقال و توافق با پرسپوليس  را مشخص کردند.

در نهایت اما این توافق با شرایط دو طرف صورت نگرفت و باید آن را پایان یافته تلقی کرد و این انتقال به سرانجام در شرایط کنونی نرسید.

این در حالی است که پرسپولیس امیدوار به معاوضه نبیل باهویی با جواد آقایی‌پور بود اما در نهایت موفق به این اقدام نشدتا مهاجم موردنظر سرخپوشان پرسپولیسی نشود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2ljoa8