پنج‌شنبه 04 مرداد 1403 - 25 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/16 18:56
برانکو ایوانکوویچ
کد خبر: 125950

برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس نزدیک شد؟ | شمارش معکوس برای بازگشت خبرساز

بر اساس آخرین اخبار برانکو ایوانکوویچ با تیم پرسپولیس توافق کرده است و جانشین گل محمدی خواهد شد.

به گزارش رصدورزشی - برانکو ایوانکوویچ گویا با پرسپولیس توافق کرده است. برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق سرخ هاست. برانکو ایوانکوویچ قرار است جانشین گل محمدی شود. گفته می شود برانکو با پرسپولیس توافق کرده است. البته درباره برانکو ایوانکوویچ هنوز هیچ چیز مشخص نیست. 

به گزارش فارس ، با جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس بحث حضور یک مربی خارجی و کارنامه‌دار در این تیم مطرح شده است. از آنجایی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق پرسپولیس از مقبولیت خاصی بین هواداران این تیم برخوردار است به همین دلیل خیلی‌ها امیدوار هستند او دوباره روی نیمکت پرسپولیس قرار بگیرد. 

برانکو این روزها همراه با تیم ملی عمان آماده حضور در جام ملت‌های آسیا می‌شود اما بعد از پایان این مسابقات او مربی آزاد خواهد بود و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند تا دوباره این مربی را روی نیمکت خود ببینند. 

در این بین حضور برانکو در ایران با یک مشکل قانونی روبه‌رو است و آن اینکه مالیات این مربی کروات در زمان حضورش در ایران به صورت کامل پرداخت نشده و به همین دلیل او برای حضور در کشورمان با مشکل مالیاتی روبه‌رو است.

حالا به نظر می رسد زمزمه بازگشت برانکو به پرسپولیس مطرح شده و مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا نسبت به پرداخت و تسویه مالیات این مربی اقدام کنند تا در صورت توافق با برانکو او بدون مشکل بتواند به کشورمان برگردد.

اینطور که به نظر می‌‌رسد برانکو ایوانکوویچ گزینه اصلی مدیران باشگاه پرسپولیس است و به همین دلیل آنها در تلاش هستند تا با پرداخت مطالبات مالیاتی این مربی بتوانند زمینه‌‌ساز بازگشت دوباره برانکو به پرسپولیس باشند. 


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/27adme