دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/13 10:21
برانکو ایوانکوویچ| پرسپولیس
کد خبر: 121982

واکنش جالب برانکو ایوانکوویچ به جدایی این شاه ماهی پرسپولیس | کریم باقری چرا جدا شد؟

برانکو ایوانکوویچ به جدایی غیرمنتظره کریم باقری از کادر فنی پرسپولیس واکنش نشان داد.

کریم باقری از پرسپولیس جدا شود. برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در گفت و گویی با ورزش مدیا به جدایی کریم باقری از کادر فنی پرسپولیس واکنش نشان و گفت: من بیش از بیست سال است با کریم باقری مربی پرسپولیس همکاری می‌کنم و متاسفم که پیش از جام جهانی آلمان از تیم ملی خداحافظی کرد او انسان بسیار بسیار محترمی است و اصلا به دنبال مطرح کردن خودش نیست. سرمربی سابق  پرسپولیس ادامه داد: خوشحالم که موفق شدم ایشان را به عنوان دستیار به چنگ خودم بیاورم.

برانکو تصریح کرد: کریم باقری به عنوان مربی پرسپولیس خیلی به من کمک کرد، اگر جایی مرتکب اشتباه می‌شدم او کنارم بود اصلاحم می‌کرد و اگر جایی نیاز به اعمال قدرت در بازیکنان بود وارد میدان می‌شد، از هر نظر به ما کمک می‌کرد.

برانکو افزود:‌ کریم باقری یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است که در آلمان و انگلستان بازی کرده بود و شناخت خوبی از بازیکنان داشت. جایگزینی برای کریم باقری در پرسپولیس وجود ندارد، متاسفم که الان در پرسپولیس نیست.

سرمربی کروات گفت: فکر می‌کنم کریم باقری حتی به یحیی گل‌محمدی هم خیلی کمک کرد و نمی‌دانم به چه علت اکنون در پرسپولیس نیست.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j69kz