یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/29 05:34
آرش رضاوند | استقلال
کد خبر: 123019

ستاره خاموش استقلال مقابل هوادار را بشناسید | این ستاره غوغا به پا کرد

آرش رضاوند در دیدار امشب تیمش مقابل هوادار درخشید و روی دو گل استقلال تاثیر مستقیم داشت.

استقلال موفق شد در دیداری دراماتیک در ورزشگاه آزادی مقابل هوادار با نتیجه ۳-۲ به پیروزی برسد استقلال امتیازاتش را به عدد ۱۵ برساند. مسابقه‌ای که آبی‌های استقلال ظرف هفده دقیقه ابتدایی بازی دو مرتبه دروازه خود را باز شده دیدند ولی توانستند به بازی برگردند. یکی از ستاره‌های استقلال که به شکل نامحسوسی روی دو گل آبی‌ها اثر مستقیم گذاشت، آرش رضاوند است که پایه‌گذار و آغازکننده کامبک تیم نکونام بود چرا که روی تیزهوشی این بازیکن استقلال بود که گل اول زده شد.

پس از آن‌که بیژن حیدری یک خطای چندمتری پشت محوطه جریمه به سود استقلال اعلام کرد، شروع زودهنگام رضاوند در دقیقه ۲۳ با خطای مدافع هوادار به روی مهرداد محمدی، به یک ضربه پنالتی منجر شد که کوین یامگا گل نخست بازی را وارد دروازه حقیقی کرد تا آبی‌ها به کامبک امیدوار شوند.

رضاوند روی گل سوم نیز اثر مستقیم داشت و در دقیقه ۸۴ با دید خوب و سری بالا، مهرداد محمدی که از سمت چپ خط دفاعی هوادار وارد محوطه جریمه شده بود را صاحب توپ کرد تا این بازیکن ملی‌پوش با یک شوت دیدنی دروازه حقیقی را باز کند.

رضاوند دو فصل قبل و در نقل و انتقالات زمستانی به فولاد پیوست و مسیر فوتبالی او دگرگون شد. این بازیکن در تیم نکونام احیا شد و با فولاد در مدتی کوتاه ۴ گل زد و ۴ پاس گل داد. حالا او خوش‌شانس است که دوباره در تیم نکونام عضویت دارد و می‌تواند زیر نظر این سرمربی جوان به درخشش ادامه بدهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4vge9p