شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/17 07:21
ارسلان مطهری | استقلال
کد خبر: 124258

اقدام عجیب نکونام علیه ارسلان مطهری | آب پاکی روی دست قاتل پرسپولیس : تو را نمی خواهم

به نظر می‌رسد یک بار دیگر کار امیرارسلان مطهری برای ماندن در استقلال سخت شده است.

ارسلان مطهری  یکی از بهترین بازیکنان استقلال در چند فصل اخیر بود ابتدای فصل گذشته ریکاردو ساپینتو نام امیر ارسلان مطهری را در لیست فروش این تیم قرار داد و از آنجایی که ارسلان مطهری حاضر نشد قرارداد خود را فسخ کند باشگاه چاره‌ای ندید که یک بار دیگر به او اجازه حضور در تمرین را بدهد. در ادامه شرایط به گونه‌ای پیش رفت که ارسلان مطهری شانس بازی به دست آورد و گلزنی در سوپرجام و قهرمانی استقلال موجب شد که دیدگاه مربی پرتغالی در مورد این مهاجم برگردد. اما به نظر می‌رسد این روزها دوباره شرایط برای ارسلان مطهری سخت شده است.

او در ترکیب استقلال جایی ندارد. جواد نکونام به زوج مهرداد محمدی و آرمان رمضانی در خط حمله رسیده است. اولین مهاجمی‌که به عنوان بازیکن تعویضی وارد ترکیب تیم آبی می‌شود گوستاوو است و با این شرایط هیچ بعید نیست امیر ارسلان مطهری بار دیگر به لیست فروش تیم استقلال نزدیک شود.

با این حال امیر ارسلان مطهری امیدوار به آینده است و می‌کوشد با سخت کوشی و گل‌هایی که می‌زند شرایط را به سود خود تغییر دهد. وی تا پایان دور رفت فاصله دارد شرایطش را تغییر دهد. منتهی باید به این نکته اشاره کرد در هفته‌های باقی مانده فرصتی که برای بازی به او می‌رسد کم است اما در همین فرصت کم می‌تواند با گل‌های حساسی که می‌زند نگاه جواد نکونام را نسبت به خود تغییر دهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j6a8l