سه‌شنبه 29 خرداد 1403 - 18 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/05 09:49
مهدی هاشمی‌نسب | استقلال
کد خبر: 123454

یاغی پرسپولیسی از استقلال دور شد | سازمان لیگ مانع استقلالی شدن این یاغی؟

مربی تیم فوتبال استقلال مجوز حضور روی نیمکت این تیم مقابل آلومینیوم را به دست نیاورده است.

با درخواست جواد نکونام سرمربی استقلال مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار استقلال با هوادار شده بودند؛ این مساله اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش استقلال از اردن به ایران برگشتند ، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی ستاره استقلال چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه اما خستگی سفر در بدن آنها مشهود بود.
مهدی هاشمی‌نسب که پس از حضور جواد نکونام در استقلال، بازگشت پر سر و صدایی به جمع آبی‌ها داشت و قراردادش را پس از هفته‌ها بحث و گمانه‌زنی به ثبت رساند، حالا برای نشستن روی نیمکت این تیم با مشکل مواجه شده است.

مدافع سال‌های دور استقلال که حالا در کسوت مربیگری و دستیاری جواد نکونام مشغول به فعالیت است، در دیدار هفته گذشته مقابل هوادار تهران اجازه نشستن روی نیمکت را پیدا نکرد و به سکوها تبعید شد که این شرایط همچنان برای او وجود دارد.

هاشمی نسب هنوز تایید سازمان لیگ را برای نشستن روی نیمکت استقلال در دیدار امروز جمعه مقابل آلومینیوم اراک را به دست نیاورده تا همچنان غایب بزرگ کادر فنی این تیم باشد.

هاشمی نسب گلایه شدیدی در مسابقه گذشته مقابل هوادار از این اتفاق داشت و حالا بدون شک دوباره عدم حضورش روی نیمکت استقلال منجر به ناراحتی دوباره او خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4bpdnd