یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/27 08:36
جلال الدین ماشاریپوف | استقلال
کد خبر: 122903

دلیل دست رد این ستاره به سینه استقلال | چرا جلال الدین ماشاریپوف استقلالی نشد؟

جلال الدین ماشاریپوف هافبک و کاپیتان تیم ملی ازبکستان یکی از بازیکنان مورد علاقه جواد نکونام برای حضور در ترکیب آبی پوشان بود، اما در نهایت راهی یک تیم یونانی شد.

جلال الدین ماشاریپوف بعد از حضور ستاره‌ها در النصر مجبور به ترک این تیم شد جلال الدین ماشاریپوف با این که چند ماهی تیم نداشت، هم چنان از سوی سرمربی تیم ملی ازبکستان به اردوی این تیم دعوت می‌شد جلال الدین ماشاریپوف در بازی‌های دوستانه بازوبند کاپیتانی را بر بازو می‌بست. بعد از بازی دوستانه ازبکستان در برابر مکزیک که با نتیجه مساوی دو بر دو پایان یافت، بحث حضور جلال الدین ماشاریپوف در تیم استقلال جدی شد و جواد نکونام به طور رسمی خواهان بخدمت گیری جلال الدین ماشاریپوف شد، اما این بازیکن در نهایت ترجیح داد راهی یک تیم یونانی شود.

خبر‌های رسیده نشان می‌دهد، رفتار باشگاه استقلال با آمانوف موجب شد تا جلال الدین ماشاریپوف به پیشنهاد استقلال نه بگوید و راهی تیم یونانی شود. او هم چنین مطلع شده بود که استقلال به دلیل نزدیک شدن به سقف قرارداد نمی‌تواند قرارداد بازیکنان خارجی را ثبت کند. همان طور که قرارداد بلانکو هم ثبت نشده است. او خوب می‌دانست اگر قرار باشد در استقلال هم بازی نکند، در آستانه جام ملت‌ها پیراهن تیم ملی ازبکستان را هم از دست می‌دهد و در نهایت تصمیم گرفت راهی یک تیم یونانی شود.

استقلال بعد از اینکه نتوانست این بازیکن را بخدمت بگیرد، رای به بازگشت امید حامدی فر داد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/48ryrw