سه‌شنبه 02 مرداد 1403 - 23 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/26 04:46
گوستاوو بلانکو | استقلال
کد خبر: 122804

گوستاوو بلانکو خارج از لیست استقلال | نکونام از ستاره جدیدش رونمایی می کند؟

علی خطیر در روزهای اخیر به دفعات در تمرین استقلال حاضر شده است تا آبی پوشان را راضی به کم کردن قرارداد کند.

باشگاه استقلال با گوستاوو بلانکو مهاجم ۳۱ ساله آرژانتینی استقلال قرارداد امضا کرده است اما برای ثبت این قرارداد و دریافت کارت بازی گوستاوو بلانکو مهاجم استقلال باید قرارداد بازیکنان فعلی استقلال را کم کند. البته این تنها به بهانه ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال نیست. قرارداد مهدی هاشمی‌نسب و سعید مهری هم با ارقام بسیار کم ثبت شده است و برای اصلاح این قراردادها و قرارداد گوستاوو بلانکو بازیکنان فعلی باید دستمزدهای خود را کاهش دهند تا ثبت قرارداد گوستاوو بلانکو ستاره استقلال، سعید مهری، مهدی هاشمی‌نسب و امید حامدی فر موجب عبور از سقف قرارداد نشود.

در بین بازیکنان اگر چه مهدی مهدی پور اعلام کرده حاضر به کاهش قرارداد خود است اما با اعلام یک بازیکن این کار به سرانجام نخواهد رسید و به نظر مدیر عامل باشگاه استقلال فعلا موفق به انجام این کار نشده است. او برای انجام این کار به نظر می بایست دستمزدهای باقی مانده فصل گذشته را پرداخت کند و برای فصل جدید هم درصد بیشتری به بازیکنان بدهد تا آنها راضی به کاهش قراردادهای خود شوند. بازیکنان ۳۰ تا ۴۰ درصد از بابت فصل گذشته طلب کار هستند و از سویی بابت فصل جدید هم تنها ۱۰ درصد پول گرفته اند.

 علی خطیر منتظر بازگشت سید حسین حسینی و روزبه چشمی کاپیتان اول و دوم استقلال از اردوی تیم ملی است تا درخواست خود را از بازیکنان به صورت رسمی تر مطرح و در نهایت موفق به دریافت کارت بازی بلانکو شود. مهاجمی که به طور حتم به دلیل عدم دریافت کارت بازی در بازی با هوادار غایب خواهد بود.  


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39oz7q