یک‌شنبه 31 تیر 1403 - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/09 09:10
سازمان لیگ | استقلال | جواد نکونام
کد خبر: 123772

اقدام عجیب نکونام استقلال را نقره داغ کرد | شوک بزرگ سازمان لیگ به استقلال

به دلیل عدم شرکت جواد نکونام در مکان نشست خبری تعیین شده از سوی سازمان لیگ، باشگاه استقلال جریمه شد.

به گزارش رصد ورزشی : مربیان استقلال و بازیکنان استقلال به این نتیجه رسیدند که در مقابل مصاحبه‌های پرسپولیسی‌ها سکوت کنند تا تیم‌شان در آستانه بازی با شمس‌آذر قزوین به حاشیه نرود. بعد از بازی پرسپولیس و ملوان گل‌محمدی، پیروانی و علی نعمتی صحبت‌هایی را انجام دادند که البته بخشی از آنها در جواب به علیرضا خانی عضو هیأت‌مدیره استقلال بود. پرسپولیسی‌ها همچنین به ماجرای قرارداد سعید مهری ستاره استقلال هم ورود کردند که به هر حال کمیته راستی‌آزمایی سقف بودجه همه موارد را بررسی خواهد کرد اما سیاست مربیان و بازیکنان استقلال این است که هیچ جوابی به رقیب ندهند و به قول معروف فقط سرشان به کار خودشان باشد. 

استقلال در هفته ششم رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه سه بر دو از سد هوادار عبور کند. نشست خبری پیش از این دیدار در دو مکان مجزا برگزار شد. نکونام در کمپ مرحوم حجازی کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرد درحالیکه محمود فکری در سالن روابط عمومی سازمان لیگ پذیرای سوالات خبرنگاران بود.

بر همین اساس، فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای از جریمه 510 میلیون ریالی استقلال به دلیل عدم حضور نکونام در سالن روابط عمومی سازمان لیگ خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

در خصوص گزارش مطروحه علیه باشگاه استقلال مبنی بر عدم شرکت سرمربی این تیم (جواد نکونام) در نشست خبری هفته ششم لیگ برتر در محل تعیین شده از سوی سازمان لیگ، این کمیته پس از بررسی مدارک و مستندات و لایحه دفاعیه ارسالی، اقدام باشگاه استقلال را منطبق با مواد 51 و با رعایت ماده 92 مقررات انضباطی و ماده 31 آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته اول فوتبال ایران تشخیص و با عنایت به محرز بودن تخلف انتسابی مبنی بر نقض اصول کلی رفتار این باشگاه به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای روز هشتم آبان ماه صادر شد. رای صادره غیر قابل اجرا بوده و ظرف مدت 7 روز پس از تاریخ ابلاغ (8 آبان ماه 1402) قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

نکته جالب اینکه در سایت سازمان لیگ تنها خبر مکان برگزاری نشست خبری محمود فکری منتشر شده بود و باید دید که سازمان لیگ به صورت کتبی نامه ای را برای آبی ها صادر کرده است یا خیر.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/45obyd