جمعه 22 تیر 1403 - 12 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/08/07 03:30
محمد عمری | پرسپولیس
کد خبر: 123529

این پرونده حساس به نفع پرسپولیس شد | ماجرای محمد عمری و سرمربی استقلالی

رضا عنایتی روز گذشته بعد از حضور در یک برنامه تلویزیونی از باشگاه پرسپولیس به خاطر اینکه بازیکن به تیم امید نداد، تشکر نکرد!

محمد عمری (زادهٔ ۲۱ اسفند ۱۳۷۸) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است محمد عمری در پست وینگر برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. محمد عمری فوتبال خود را از آکادمی باشگاه پرسپولیس آغاز کرده‌است. محمد عمری در سال ۲۰۲۰ با نظر یحیی گل محمدی به‌دلیل درخشش در جوانان پرسپولیس و حضور در کورس برترین گلزنان لیگ برتر جوانان به تمرینات تیم بزرگسالان پرسپولیس اضافه شد محمد عمری در تیم پرسپولیس هم می درخشد.

رضا عنایتی بعد از ناکامی در صعود به مرحله نهایی مقدماتی المپیک امیدوار به نتیجه‌گیری در بازی‌های آسیایی به همراه تیم امید بود تا به نوعی ناکامی درصعود به المپیک را جبران کند اما در این بازی‌ها هم با شکست در برابر هنگ کنگ به کار خود پایان داد و دستش از رسیدن به مدال قهرمانی بازی‌های آسیایی باز ماند.

این مربی در مصاف با هنگ کنگ قادر به استفاده از بازیکنان کلیدی تیم پرسپولیس نبود به این خاطر که آنها اردوی تیم را به منظور همراهی تیم پرسپولیس در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و مشخصا الدحیل ترک کرده بودند.

نکته ی جالب توجه اینکه قانون این اجازه را به تیم امید و رضا عنایتی می‌دهد که علیه تیم پرسپولیس طرح شکوائیه کنند اما تیم امید و رضا عنایتی اصرای به انجام این کار ندارند و می‌توان گفت این پرونده به سود تیم پرسپولیس بسته شد. به این خاطر که کمیته انضباطی بر اساس مواد قانونی این اجازه را دارد که علیه بازیکنی که در تمرین تیم ملی حاضر نمی‌شود و هم چنین باشگاهش حکم محرومیت و جریمه نقدی صادر کند.

به نظر به دنبال حذف تیم امید از بازی‌های آسیایی هانگژو فدراسیون فوتبال و تیم امید قید این شکایت را زدند به این خاطر که رای صادره از سوی کمیته انضباطی هیچ نفعی برای فدراسیون فوتبال و تیم امید نخواهد داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2apb9y
دیدگاه ها


مهدی9 ماه پیش

خوب این تبدیل به یه رویه میشه