یک‌شنبه 03 تیر 1403 - 23 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/19 07:13
استقلال | لیگ قهرمانان آسیا
کد خبر: 122368

شوک بزرگ به نکونام و هواداران استقلال | لیگ قهرمانان آسیا بازهم از دست رفت

کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی برای تیم‌های باشگاهی بدهکار در لیگ برتر زمان تعیین خواهد کرد.

بعد از اعلام فورجه زمانی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌های بدهکار هر باشگاهی به این فورجه زمانی توجه نکند، شانس حضور در لیگ قهرمانان و کسب مجوز حرفه ای را از دست خواهد داد. این اتفاقی است که فصل گذشته برای استقلال رخ داد. به نظر می‌رسد این خطر در فصل جاری هم آبی‌های استقلال را تهدید می‌کند. به این خاطر که استقلال می‌بایست ۸۴۰ هزار دلار به سیلوا بدهد. این مدافع استقلال برای اینکه همه پولش را از آبی‌های استقلال دریافت کند، در فصل جدید به تیمی‌ملحق نشده است!

از سوی پرونده آمانوف و ریکاردو ساپینتو هم به جریان افتاده است و می‌تواند به صراحت گفت استقلال برای حذف نشدن دوباره از لیگ قهرمانان آسیا می‌بایست، همان پولی که به استراماچونی داد، برای این پرونده‌ها جور کند! آیا پرداخت این همه پول در توان استقلال هست؟ تیمی‌که هنوز از بابت فصل گذشته ۳۰ تا ۴۰ درصد به بازیکنانش بدهکار است و برای فصل جدید هم تنها ۱۰ درصد به بازیکنان داده است.

واقعیت این است استقلال در خطر حذف دوباره از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و اگر این خطر جدی گرفته نشود ،استقلال این بار هم در صورت کسب سهمیه باید قید حضور در این بازی‌ها را بزند!


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3wxvmr