چهارشنبه 09 خرداد 1403 - 29 May 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/19 06:57
جلال الدین ماشاریپوف | استقلال | علی خطیر
کد خبر: 122359

درخواست عجیب این ستاره برای استقلالی شدن | جلال الدین ماشاریپوف برای حضور در استقلال چقدر می خواست؟

مدیرعامل استقلال از درخواست غیرمنطقی ماشاریپوف و رقم ۶۵۰ هزار دلاری این بازیکن پرده برداشت.

یکی از بازیکنان مورد نظر استقلال برای تقویت بخش هجومی تیم، جلال الدین ماشاریپوف ازبکستانی بود که آبی‌ها مذاکراتی با جلال الدین ماشاریپوف داشتند ولی در نهایت حضور جلال الدین ماشاریپوف در این تیم منتفی شد. باشگاه استقلال برای جذب جلال الدین ماشاریپوف مذاکراتی را با وی انجام داد اما افزایش رقم درخواستی جلال الدین ماشاریپوف باعث شد آبی‌ها قید جذب او را بزنند و ماشاریپوف راهی تیم یونانی شود.

علی خطیر با حضور در برنامه شب‌های فوتبالی درباره علت منتفی شدن حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها گفت: ماشاریپوف به دلیل بحث مربوط به سقف قرارداد، پروژه‌اش نتوانست اجرایی شود. من با او صحبت کرده بودم و تمایل داشت به استقلال بیاید.

او از خواسته غیرمنطقی ماشاریپوف و ورود دلالان به مذاکرات برای دریافت دستمزد بیشتر پرده برداشت و گفت: آن اعداد و ارقامی که در گام اول با باشگاه استقلال صحبت شد، به طرز ناگهانی، افزایش زیادی پیدا کرد. او قرار بود با رقمی نزدیک به ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار دلار بیاید که رقم آن به ۶۰۰ تا ۶۵۰ هزار دلار رسید و این موضوع کار را سخت کرد.

مدیرعامل استقلال در پایان اضافه کرد: ما همین الآن دچار مشکل هستیم تا قرارداد گوستاوو بلانکو را ثبت کنیم. مطمئنا اگر با ماشاریپوف قرارداد امضا می‌کردیم، در ثبت آن دچار مشکل می‌شدیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3k7zkx