چهارشنبه 29 فروردین 1403 - 17 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/29 11:02
ایمان سلیمی | استقلال
کد خبر: 123032

این ستاره استقلال پس از برد دست از پا نمی شناخت | خوشحال ترین ستاره استقلال

گرچه مهرداد محمدی بازیکن شماره ۷ استقلال دو گل زد و یک پنالتی گرفت اما قطعاً او خوشحال‌ترین استقلالی بازی با هوادار نبود!

ایمان سلیمی به تازگی استقلالی شده است. استقلال تهران در شرایطی امروز در هفته هفتم لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت که فقط یکی از بازیکنانش تجربه حضور در باشگاه مقابل را دارد و فصل گذشته برای نارنجی پوشان به میدان رفته است. ایمان سلیمی یک سال موفق در مس رفسنجان داشت ایمان سلیمی در مدت حضورش در ترکیب این تیم عملکرد موثری در خط دفاعی ارائه داد ایمان سلیمی فقط یک باخت در زمان قرار گرفتن در جمع نفرات نارنجی‌پوشان تجربه کرد. نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و هوادار در شرایطی با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید که زننده گل دوم تیم هوادار مدافع بدشانس تیم استقلال بود ایمان سلیمی که به قصد دفع توپ ارسالی در عرض بازیکن تیم هوادار به سمت دروازه سُر می‌خورد با برخورد توپ پایش گل به خودی زد و دروازه استقلال را برای دومین بار در نیمه نخست باز کرد.

شوک عجیبی که به ایمان سلیمی و تیم استقلال وارد شد گرچه با تک گل نیمه اول کوین یامگا تا حدی برطرف شد اما تلاش این بازیکن در نیمه دوم و حضورش حتی درون محوطه جریمه تیم هوادار ثابت می‌کرد ایمان سلیمی تا چه اندازه از گل به خودی ناراحت و از احتمال شکست استقلال نگران است.

قطعاً بعد از به ثمر رسیدن گل دوم مهرداد محمدی که سومین گل استقلال هم بود خیلی‌ها تصور می‌کردند شماره ۷ استقلال خوشحال‌ترین فوتبالیست حاضر در ورزشگاه آزادی است در حالی که نگاهی به تصاویر منتشر شده از بازی استقلال ثابت می‌کند ایمان سلیمی مدافع پیش تاخته استقلالی‌ها که در جشن برد استقلال می‌خندید از همه خوشحال‌تر بود. چرا که می‌ترسید تیمش امتیاز از دست بدهد و خیلی‌ها این موضوع را به اشتباه غیر عمد او ربط بدهند.

ناگفته نماند؛ دیدار معوقه هفته ششم تیم‌های استقلال و هوادار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود آبی‌های تهرانی به پایان رسید تا این تیم با ۱۵ امتیاز به کار خود در رقابت‌های لیگ برتر ادامه می‌دهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/3epl5p