جمعه 22 تیر 1403 - 12 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/07/15 05:00
اشکان دژاگه | استقلال
کد خبر: 122110

اشکان دژاگه در راه استقلال ؟ | واکنش ستاره محبوب کی روش به پیشنهاد استقلال و نکونام

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با رد خبر خداحافظی‌اش از فوتبال گفت، از باشگاه استقلال و جواد نکونام پیشنهادی نداشته است.

اشکان دژاگه کشف کی روش است اشکان دژاگه سال ها در تیم ملی بازی کرد اشکان دژاگه در فولاد بازیکن نکونام بود. گفته می شد اشکان دژاگه در استقلال هم مورد توجه نکونام است. اشکان دژاگه بعد از پیروزی فولاد خوزستان مقابل هوادار در هفته هفتم لیگ برتر، اظهار کرد: در این چند مدت خبر درباره من زیاد منتشر شده بود که می‌خواهم فوتبالم را تمام کنم یا مسائل دیگر. نمی‌دانم این خبرها را از کجا می‌آورند! از لحاظ بدنی، ذهنی به خودم گفته‌ام دوست دارم فوتبال بازی کنم، اما برایم مهم است کجا بازی می‌کنم و هر جایی نمی‌توانم فوتبال بازی کنم. هنوز هیچ تصمیمی نگرفتم، فقط می‌توانم بگویم تصمیمی برای پایان فوتبالم نگرفته‌ام. منظورم از این جمله آن نیست که صد درصد فوتبالم را ادامه خواهم داد.

وی افزود: چند پیشنهاد همکاری برایم بود. با اینکه به همه تیم‌ها در لیگ ایران احترام می‌گذارم، اما هر جایی برای بازی فوتبال نمی‌روم. توکل به خدا، باید ببینیم چه می‌شود. از ایران و چند کشور خارجی پیشنهاد دریافت کردم. چند سالی از بچه‌ها و خانواده‌ام دور بودم. قسمت بود در این مدت کمی کنار خانواده‌ام باشم.

بازیکن پیشین فولاد درباره احتمال همکاری مجدد با این تیم تصریح کرد: خیر، اصلاً صحبتی با این باشگاه نداشته‌ام.

دژاگه درباره علت سفرش به ایران گفت: به دلیل یک کار شخصی به ایران آمدم. قسمت این بود یک روز قبل بازی فولاد با بازیکنان این تیم در هتل دیدار کردم و امروز هم در ورزشگاه حاضر شدم تا بازی‌شان را تماشا کنم.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پیشنهاد همکاری جواد نکونام به او برای بازی در استقلال، خاطر نشان کرد: نه، پیشنهاد یا صحبتی نبود.

بازیکن پیشین فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌ها را چقدر می‌بینید، گفت: همیشه بازی‌ها را دنبال می‌کنم و از موفقیت تیم ملی خوشحال می‌شوم. فکر می‌کنم در این چند سال خیلی اتفاق افتاد. از لحاظ اینکه چندین مرتبه مربی تغییر کرد. مهمترین مسئله آرامش تیم ملی است که فکر می‌کنم در مسیر خوبی است و بازیکنان خوبی داریم. واقعاً باید افتخار کرد در کل اروپا بازیکن داریم، اما نمی‌توانم اسم فرد خاصی را بیاورم و تعدادشان خیلی بالاست. همیشه برای آنها دعا می‌کنم که موفق باشند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/4j69ao