یک‌شنبه 27 خرداد 1403 - 16 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/30 18:06
برانکو ایوانکوویچ
کد خبر: 127604

لب و لوچه آویزان برانکو ایوانکوویچ | این حالت پروفسور را دیده بودید؟! (عکس)

در نشست خبری اخیرش حسابی از کوره در رفت.

به گزارش رصدورزشی - برانکو ایوانکوویچ کمتر عصبانی می شود. در واقع کمتر کسی دیده که برانکو ایوانکوویچ از کوره در برود. اما بالاخره برانکو ایوانکوویچ هم مثل بقیه عصبانی می شود. در نشست خبری اخیر برانکو ایوانکوویچ حسابی لب و لوچه این بازیکن از ناراحتی آویزان شد. برانکو ایوانکوویچ از سوال خبرنگار عصبانی شده بود. 

به گزارش ورزش سه ،  برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست مقابل عربستان، حالا تیمش را آماده دیدار حساس با تایلند می‌کند که تکلیف این تیم برای مرحله بعدی را تا حد زیادی مشخص خواهد کرد. پیش از این بازی، سرمربی کروات با همراهی یکی از بازیکنانش وارد سالن نشست مطبوعاتی شد تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد.

با این حال نکته جالب در مورد این نشست مطبوعاتی جایی بود که یکی از خبرنگاران با اشاره به شکست مقابل عربستان، گفت که هواداران تیم ملی عمان نسبت به انتخاب ترکیب او در این بازی و همچنین تعویض‌ها عصبانی هستند.

برانکو بلافاصله با قطع سوال خبرنگار با چهره برافروخته و لحنی متعجب، از خشم و ناراحتی هواداران عمان ابراز حیرت کرد و گفت که هیچکس نمی‌تواند انتظار داشته باشد که عمان برابر عربستان پیروز شود.

جالب اینکه او عربستان را شانس اول قهرمانی در جام ملتها دانست و گفت که بعد از پایان دور اول جام ملتها، هیچ تیمی را بهتر از عربستان ندیده است.

این در حالی است که بعد از این عصبانیت گفت که تیمش به دنبال پیروزی مقابل تایلند خواهد بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/39dnxq