جمعه 25 خرداد 1403 - 14 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/10/30 18:14
کوین یامگا
کد خبر: 127605

2 عمل جراحی بر چشم کوین یامگا انجام شد| بینایی این بازیکن برمیگردد؟

خبر ها درباره ی کوین یامگا مدافع فرانسوی تیم فوتبال استقلال حاکی از آسیب جدی چشم اوست.

به گزارش رصدورزشی، کوین یامگا بازیکن مصدوم تیم استقلال یک عمل جراحی دیگر را درپیش دارد. کوین یامگا مدافع فرانسوی تیم فوتبال استقلال چند روز در قبل در جریان تمرین دچار حادثه و آسیب دیدگی از ناحیه چشم شد. تا به حال 2 عمل جراحی بر چشم کوین یامگا انجام شده و نتیجه ی بهبودی او همچنان نامشخص است. ظاهرا سرمربی تیم استقلال هم در حال حاضر به دنبال جایگزینی برای کوین یامگا میگردد.

به همین خاطر این بازیکن پس از اقدامات اولیه به بیمارستان منتقل شد و پزشکان ضمن انجام معاینات و مراقبت‌های لازم، ۲ عمل جراحی را نیز روی چشم او انجام دادند. به این ترتیب پارگی مجرای اشکی که کاملا از بین رفته بود، ترمیم شد.

طبق اعلام پرشک استقلال؛ تمرکز بر این است که فشارِ روی عصب چشم برداشته شود تا بینایی یامگا به مرور برگردد. مشکل اصلی این است که بینایی او کامل نیست و به عمل‌های جراحی دیگر هم نیاز دارد.

به همین خاطر قرار است پس از ریکاوری چشم یامگا به خاطر عمل‌های جراحی صورت گرفته، در چند روز آینده عمل جراحی سوم نیز انجام شود.

براساس پیگیری‌ها مشخص شد پزشکان و مجموعه استقلال امیدوارند این عمل جراحی، بینایی بازیکن فرانسوی را به طول کامل احیا کند و برگرداند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://rasadvarzeshi.com/d/2alvre