فرشته حسینی

جدایی فرشته حسینی از نوید محمد زاده لو رفت | فرشته حسینی: از ازدواج با نوید محمدزاده پشیمانم

کدخبر : 16945

فرشته حسینی یک پست در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن توضیحاتی درباره علت سفرش به کشور دیگر توضیح داده است و احتمال جدایی از نوید محمد زاده را تقویت می‌کند.

به گزارش رصد ورزشیفرشته حسینی در ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶در ایران متولد شد. فرشته حسینی در عرصه سینما و تئاتر مشغول فعالیت دارد. فرشته حسینی با نوید محمدزاده  سوپراستار سینمای ایران ازدواج کرده است. در تاریخ ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ فرشته حسینی با انتشار چند عکس خبر از یک سفر داد. فرشته حسینی یک پست در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن توضیحاتی درباره علت سفرش به کشور دیگر توضیح داده است و احتمال جدایی از نوید محمد زاده را تقویت می‌کند.

بیوگرافی فرشته حسینی

وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌تبار در تهران زاده شد. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد. او از دانش‌آموختگان اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است.

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را زمانی که ۹ سال سن داشت آغاز کرد و به‌خاطر حساسیت‌هایی که خانواده‌اش داشتند فعالیتش را از تئاتر شروع کرد. وی در کنار تئاتر در فیلم‌های سینمایی و مستند هم بازی کرده‌است.

او نخستین‌بار بازی در فیلم مستند من یک بازیگر شادم به کارگردانی سامره رضایی در سال ۱۳۹۴ جلوی دوربین رفت. همچنین با بازی در فیلم رفتن به کارگردانی نوید محمودی در جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم مراکش موفق به کسب بهترین بازیگر زن برای بازی در این فیلم شد.

291380_656

زندگی شخصی فرشته حسینی با نوید محمدزاده

در اردیبهشت ۱۴۰۰، نوید محمدزاده، هم‌بازی حسینی در قورباغه با انتشار پستی از تولدش در اینستاگرام رابطهٔ خود را اعلام کردند. این دو در تیر ۱۴۰۰ ازدواج خود را تأیید کردند.

ماجرای عاشقانه های فرشته حسینی و نوید محمد زاده چیست؟

هچمنین به نقل از دیگر رسانه ها ، نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی عاشقانه از فرشته حسینی تولد وی را تبریک گفت و فرشته حسینی را جان خود خطاب کرد. با انتشار این ویدئو شایعاتی مبنی بر ازدواج این زوج قوت گرفت.

از سال ۱۳۹۹ شایعاتی مبنی بر رابطهٔ عاطفی نوید محمدزاده با فرشته حسینی، بازیگر افغانی‌ تبار سینمای ایران، به گوش می‌رسید تا اینکه در ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ نوید محمدزاده با انتشار پستی این شایعات را تأیید کرد و فرشته را «جان خود» نامید و به سه زبان فارسی، پشتو و کردی ضمن تبریک تولد وی عشق خود را ابراز کرد؛ حسینی نیز با بازنشر پست محمدزاده، پاسخ او را داد.  فرشته حسینی بازیگری است از پدر و مادری افغان که در تهران به دنیا آمده است. پیش از این اما شایعاتی از ازدواج نوید محمدزاده و فرشته حسینی مطرح شده بود.

نوید محمد زاده با انتشار ویدئویی از خود و فرشته حسینی چنین نوشته است:

«جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ اُمی، از الان، مبارک.»

5

ماجرای طلاق نوید محمدزاده از فرشته حسینی چیست؟

پس از آنکه «نوید محمدزاده» با انتشار عکسی از «فرشته حسینی» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از نامزدی خود با این بازیگر افغانستانی سینما و تئاتر خبر داد، برخی سایت‌های زرد تقریبا هر روز خبری مبنی بر جدایی این بازیگر از یکدیگر منتشر می‌کنند.

با انتشار هر پست یا استوری در صفحه اینستاگرام این دو بازیگر این سایت‌ها تلاش می‌کنند، برای جلب بازدید بیشتر هر شایعه‌ای که می‌توانند منتشر کنند تا بازدید سایت شان افزایش پیدا کند.

در تاریخ ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ فرشته حسینی با انتشار چند عکس خبر از یک سفر داد، عکس‌هایی که بدون هیچ توضیحی منتشر شدند و به این سایت‌ها این فرصت را داد تا مثل همیشه شایعه سازی کنند.

e196b2c6-6d3f-410b-b905-8c27593dbc43

آن روز‌ها که افغانستان مانند امروز شرایط خوبی نداشت و شایعه سفر فرشته حسینی به افغانستان در فضای مجازی دست به دست شد تا اینکه فرشته حسینی با انتشار یک استوری دیگر این شایعه را تکذیب کرد.

در طول این مدت این زوج جوان (فرشته حسینی، نوید محمدزاده) بار‌ها با انتشار عکس‌های یکدیگر در اینستاگرام خوب عشق و علاقه خود را به یکدیگر بیان کرده‌اند.

 

فرشته حسینی یک پست دیگر در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن توضیحاتی درباره علت سفرش به کشور دیگر توضیح داده است:

به این فکر می‌کنم که آیا حفره‌ی درونِ سینه‌ی آدم‌های مهاجر در سراسر دنیا روزی پر می‌شود؟

آیا برادرم اکنون بعد از گذشت هفت سال، وقتی که از پنجره‌ی خانه به آبیِ بارانی خیابان‌های سوئد نگاه می‌کند دلش می‌گیرد؟

آیا کشور محبوب آدم همانی نیست که “خانواده” در آنجاست؟‌

نمی‌شد خانواده یک کشور باشد؟‌

نمی‌شد کسی از جایی نرود و دلش جا نمانَد؟

چه چیز‌ها که آدمیزاد درک نمی‌کند تا وقتی که سرنوشت برایش همان را رقم بزند.

همدیگر را درک کنیم.

371468_828

من فقط قراراست مدتی دور از خانواده باشم برای کار؛ اما این احساسات طاقت فرسا هستند.

چقدر پشیمانم از قضاوت‌هایی که کردم نزدیکانم را پیش تر.

دقایقی بعد از انتشار این پست فرشته حسینی در اینستاگرامش باز دوباره شایعاتی درباره طلاق این دو بازیگر محبوب مطرح شد، شایعه‌ای دروغ محض است.

این که ما برای گرفتن بازدید بیشتر تلاش کنیم اخبار کذب را منتشر کنیم، اقدامی ناشایست است.

منبع: شهرآرا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه