نفیسه روشن

نفیسه روشن با مانی حبیبی ازدواج کرد | عکسهای نفیسه روشن

کدخبر : 16943

شنیده ها حاکی از این است که نفیسه روشن با همسر سابق خود که خلبان ازدواج کرده و ماه عسلشان را به کربلا رفته اند.

به گزارش رصد ورزشینفیسه روشن (متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نفیسه روشن بازیگر جوان سینما و تلوزیون است که در اینستاگرام دو میلیون دنبال کننده دارد. نفیسه روشن یکی از بازیگران پر حاشیه در فضای مجازی است. نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون است که چند قبل با کربلا رفتنش گرد و خاک در فضای مجازی به پا کرد. نفیسه روشن در این سفر از عشق و عاشقی خود پرده برداشت و اعلام کرد ازدواج کرده است، شنیده ها حاکی از این است که با همسر سابق خود که خلبان ازدواج کرده و ماه عسلشان را به کربلا رفته اند.

نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن

نام خانوادگی : روشن

تاریخ تولد : ۱۳۶۱/۲/۱۳

محل تولد : باغ صبا تهران

تحصیلات : کارشناسی حقوق دانشگاه ازاد اسلامی

تاهل : متاهل

نفیسه روشن در سیزدهم اردیبهشت سال ۱۳۶۱در محله باغ صبا تهران به دنیا آمد. او لیسانس حقوق اسلامی دارد.

او فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد.

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

تفریحات نفیسه روشن

به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زند.

ازدواج نفیسه روشن

نفیسه روشن درسال ۹۱ با یک خلبان ازدواج کرده و تاکنون فرزندی ندارد.

نفیسه روشن در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرده است، همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است. خانم روشن در مورد زندگی با یک خلبان می گوید : زندگی با یک خلبان خیلی سخت است مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس تلفنی همه چیز بر هم می ریزد مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی نیست.

نفیسه روشن

حواشی سفر نفیسه روشن به کربلا

روشن به تازگی به سفر کربلا رفته که این زیارت برای او با حواشی بسیار تندی همراه شد.این هنرمند قدم به قدم در این راه از خود عکس و فیلم انتشار داد و با خوابی که از امام حسین در مصاحبه تعریف کرد باعث شد تا بیشتر کاربران این کار او را نمایشی بدانند. نفیسه حالا از سفر برگشته اما با کوله باری از توهین به مردم. او تعداد زیادی استوری جدید منتشر کرد و در آن ها از مردم ایران بدگویی و از مردم عراق خوب گفت که احتمالا این عمل خانم بازیگر هم مورد هجوم کاربران قرار می گیرد.

اما نکته جالب اینجاست که در این میان و هنوز از راه نرسیده تصویر دست خودش را گذاشت و نوشت: یا علی گفتیممممم و عشق آغاز شددددد

ناگفته نماند نفیسه روشن به تازگی از همسر خود طلاق گرفته است. ظاهرا وی به سفر زیارتی نرفته و با این تفاسیر بیشتر می خورد ماه عسل بوده باشد تا عزاداری اربعین

او تصویری از دستش که حلقه ازدواج کرده است را نشان داد و اعلام کرد در سفر کربلا هم به عشق آسمانی رسیده و هم به عشق زمینی و ازدواج مجددش را اطلاع رسانی کرد. و حتی با انتشار یک استوری در پیجش نوشت: کاش آقای مدیری دوباره ازم بپرسه عاشق شدی؟و من بگم بله....

نفیسه روشن

فیلم های سینمایی و سریال های نفیسه روشن

چک

انسان ها

مادرزن سلام

شاخه گلی برای عروس

زمانی برای عاشقی

پنج کیلومتر تا بهشت

دارا و ندار

ساختمان 85

ماه عسل

مثل هیچ کس

اغما

سال های برف و بنفشه

کلانتر

باران بهاری

خوش رکاب

روزگار قریب

روزهای بیاد ماندنی

تب سرد

کمکم کن

مجموعه مردان کوچک

نفیسه روشن

تحصیلات نفیسه روشن

نفیسه روشن فارغ‌التحصیل رشته فقه و حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. نفیسه روشن در پاسخ بدلیل ادامه ندادن رشته تحصیلی و کار نکردن در آن زمینه می گوید: از همان کودکی علاقه بـه عرصه هنر داشتم اما پدرم همیشه میگفت کـه بهتر اسـت مثل پزشک اصفهانی باشی. او یک پزشک و خواننده خوب اسـت.

می‌توانی یک وکیل خوب باشی و بازیگری را ادامه دهی ودر آن هم خوب باشی کـه اگر در بازیگری بـه مشکلی برخوردی، یک تحصیلات آکادمیک از یک شغل دیگر را داشته باشی کـه بتوانی یک کار دیگر را هم انجام دهی. اما هیچوقت پیش نیامد کـه دو شغله بودن را حفظ کنم. حقوق، رشته ای اسـت کـه برای وکیل شدن یا قاضی بودن باید جذبه ای را داشته باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
تبلیغات متنی