شهاب حسینی چرا از همسرش طلاق گرفت؟ + عکس همسر و فرزندانش

کدخبر : 16612

طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران، از همسرش پریچهر قنبری سر و صدای زیادی به پا کرد ولی تا به امروز هیچ منبع موثقی آن را تائید نکرده است.

به گزارش شمانیوز، سید شهاب الدین حسینی تنکابنی که مردم بیشتر وی را به شهاب حسینی، می شناسند از بازیگرانی است که کار خود در بخش هنر را با تئاتر دانشجویی و سپس، گویندگی در رادیو آغاز کرد. شهاب حسنی در سال 1374 با پریچهر قنبری ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دو فرزند پسر است. خبر طلاق شهاب حسینی از همسر از آنجایی بالا گرفت که، شهاب حسینی همسرش را از صفحه اینستاگرامش آنفالو کرد و تمام عکس های خود را همسرش پاک کرد. هنوز شهاب حسینی و پریچهر قنبری هیچ واکنشی نسبت به این قضیه نشان نداده اند و دلیل آن نیز مشخص نیست.

 

همسر و فرزندان شهاب حسینی

همسر و فرزندان شهاب حسینی

شهاب حسینی و پسرش

همسر شهاب حسینی

 

اعتراف شهاب حسینی در مورد زندگی با همسرش پریچهر

شهاب حسینی سوپر استار سینما میگوید  همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده! بازیگران بواسطه شغل پر استرس و زمانبری که دارند و به واسطه قراردادهایی که برای اجرای نقش در لوکیشنهای منتخب کارگردان در شهرها و مکانهای مختلف دارند گاهی چندین ماه از خانواده هایشان دور هستند . به گزارش پارس ناز شهاب حسینی از فاصله های طولانی بین خودش و همسرش پریچهر قنبری میگوید .

شهاب حسینی  بازیگر شناخته شده سینمای ایران سال قبل با “ساکن طبقه وسط” کارگردانی را تجربه کرد و امسال هم درگیر تهیه کنندگی چند فیلم ویدیویی شده است. شهاب حسینی در گفتگویی تفصیلی که با کریم نیکونظر در ماهنامه “۲۴” انجام داده هم درباره این تجربیات تازه تر حرف زه و هم دردسرهایی که به واسطه فعالیت مداوم سینمایی زندگی خانوادگی او را تحت الشعاع قرار داده است.

شهاب حسینی با اشاره به درگیری‌های بازیگری که لذت زندگی خانوادگی را از او گرفته بیان می دارد: بچه های من با من خاطرات مشترک زیادی ندارند، آنها همیشه از من محروم بوده اند. همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده. من پدرم را از دست دادم در حالی که سالهای آخر نتوانستم او را آن طور که باید ببینم. اینها تقصیر سینماست. واقعا تقصیر سینماست اما در ازای اینها چه به دست آوردم؟

 

شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی و همسرش

 

ماجرای سکته قلبی شهاب حسینی بعد از طلاق همسرش چه بود ؟

این روز ها بازار شایعات داغ است که شهاب حسینی هم از ان بی نصیب نمانده است. شهاب حسینی بازیگر محبوب و محجوب کشورمان به دلیل فشار کاری و تنگی نفس راهی بیمارستان شده بود که خبر اشتباه سکته قلبی وی موجب رنجش خاطر خانواده و همسر شهاب حسینی شد. خبر طلاق این بازیگر هم شایعه ای بیش نیست .

 

شهاب حسینی

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه