خبر بد/ ارزش سهام عدالت به شدت افت کرد

کدخبر : 12724

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در هفته‌ای که گذشت حدود ۱٫۵ میلیون تومان کاهش یافت و افت قیمت با افت شاخص کل بازار سهام همراه بود.

در شروع معاملات بازار سهام ارزش سهام عدالت در کانال ۱۶ میلیون تومان بود و در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش سهام عدالت به ۱۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان رسید.

 

افت ارزش سبد سهام عدالت با افت شاخص کل بازار سهام و همچنین صف نشینی سهامداران حقیقی به علت بی‌اعتمادی به بازار سرمایه همراه شد و نسبت به ارزش این سبد قبل از اصلاح بازار حدود ۶ میلیون تومان افت کرده است.

 

روز دوشنبه اتفاق افتاد که در این روز ارزش این سبد حدود ۸۰۰ هزار تومان افت داشت.

 

افت چشم‌گیر ارزش سهام عدالت در حالی است که تعداد زیادی از مالکان سهام عدالت می‌گویند به پول آن احتیاج دارند و حالا نه تنها ارزش سهام عدالت افت کرده است که در صورت فروش آن نیز پول این سبد طی زمانی طولانی به سهامدار پرداخت می‌شود و سهامداران از شیوه پرداخت مالی فروشندگان سهام عدالت ناراضی هستند.

 

در پایان معاملات این هفته ارزش سهام عدالت به کانال ۱۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان رسید و ارزش این سبد در این هفته در کف قیمتی خود در ۲ ماه اخیر قرار گرفت.

 

با این حساب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۸ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان و ۳۰ درصد آن به ۴ میلیون و ۳۸۷ هزار تومان رسیده است.

 
منبع: تجارت نیوز
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه